Zlatans: Esmu izcīnījis vairāk trofejas nekā visas MLS komandas kopā (VIDEO)

Zlatans Ibrahimovičs, sportazinas.com
Zlatans Ibrahimovičs

Kārtējo reizi ar spilgtiem izteicieniem klajā nācis zviedru futbola spīdeklis , kurš atbildēja uz žurnālistu jautājumiem pēc kārtējā Augstākās futbola līgas () komandas Losandželosas “Galaxy” treniņa.

37 gadus vecais zviedrs Ibrahimovičs šobrīd 22 spēlēs Losandželosas “Galaxy” sastāvā guvis 22 vārtus, kas ir otrais labākais rādītājs MLS.

“Komandā izdaru lielu spiedienu,” sacīja Ibrahimovičs. “Tā esmu darījis vienmēr – Mančestrā, Turīnā, Barselonā, Milānā. Tā ir vide no kuras esmu nācis un MLS ierados, jo ļoti to vēlējos, nevis lai aptūstos.”

“Savā karjerā esmu izcīnījis 33 trofejas. Domāju, ka tas ir vairāk nekā visas MLS komandas kopā. Ticiet man – es zinu, ko daru!” sacīja Zlatans, kurš iepriekš ne reizi vien asi izteicies gan par MLS izspēles sistēmu, gan arī paudis neapmierinātību ar komandas biedru darbībām.

“Pēc neveiksmīgām spēlēm salaužu ļoti daudz lietas ģērbtuvē,” jokoja Zlatans. “Visa ģērbtuve pēc manas ienākšanas ir salauzta un ir nepieciešams zvanīt ātrajai palīdzībai, jo zemē guļ trīs spēlētāji komā. Tad es atvainojos mediķiem, jo esmu licis viņiem strādāt.”

Ibrahimoviča pārstāvētā “Galaxy” komanda Rietumu konferencē MLS turnīrā ierindojas ceturtajā vietā pēc 27 aizvadītām spēlēm.

Ibrahimovičs pārcēlās uz “Galaxy” 2018. gada sākumā. Jūnijā kļuva zināms par viņa lēmumu pagarināt līgumu, par ko uzbrucējs tika atalgots ar 7,2 miljoniem ASV dolāru (6,38 miljoni eiro). Līdz ar to tika labots MLS iepriekšējais rekords, kad Itālijas futbolista Sebestjana Džovinko alga “Toronto” rindās bija 7,1 miljons ASV dolāru (6,29 miljoni eiro).

Zviedru futbolistam šī ir otrā sezona MLS. Pirmajā viņš atzīmējās ar 22 vārtiem 27 spēles. Sezona turpināsies līdz 10. novembrim.

Karjeras laikā Ibrahimovičs pārstāvēja Zviedrijas klubu “Malmo”, Nīderlandes vienību Amsterdamas “Ajax”, Itālijas komandas Turīnas “Juventus”, Milānas “Inter” un “Milan”, Spānijas grandu “Barcelona”, Francijas superklubu Parīzes “Saint-Germain” un Anglijas titulēto komandu Mančestras “United”.

Uzbrucējs izcīnīja divus zeltus Nīderlandē, sešus Itālijā un četrus Francijā. Zviedru futbolists pa vienai reizei triumfēja UEFA Eiropas līgā, UEFA Superkausā un FIFA klubu Pasaules kausā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par