Zlatans neapmierināts ar sava tēla izmantošanu “EA Sports” izstrādātajās spēlēs

Zlatans Ibrahimovičs, sportazinas.com
Zlatans Ibrahimovičs | Foto: Bleacher Report

Zviedru futbolists Zlatans Ibrahimovčs savā “Twitter” kontā paudis sašutumu par sava tēla izmantošanu korporācijas “” izstrādātajās spēlēs.

ASV bāzētā kompānija ir zināma ar to, ka jau vairāku desmitu gadu garumā tā izstrādā vienu no labākiem futbola simulatoriem – FIFA. Katru gadu iznāk jaunā versija, kura kļūst arvien reālistiskāka. Taču “EA Sports” ne vienmēr spēja atrast kopsaucēju ar futbola klubiem. Tā, “FIFA21” spēlē nedrīkst izmantot Turīnas “Juvents” logo, formu un stadionu.

Neapmierinātību par sava tēla izmantošanu bez saskaņošanas ar viņu paudisIbrahimovičs. “Kurš deva “EA Sports” tiesības izmantot manu vārdu un tēlu? Nekad neesmu devis nekādu atļauju pelnīt naudu, izmantojot mani. Visus šos gadus kāds gūst ienākumus uz mana vārda. Laiks izmeklēšanai,” uzrakstīja zviedrs.

Iepriekš ziņots, ka Ibrahimovičs saviem komandas biedriem uzdāvinājis spēļu konsoli “PlayStation5”.

39 gadus vecais uzbrucējs aizvada spilgtu sezonu Milānas klubā – sešās Itālijas čempionāta spēlēs viņš guvis desmit vārtus un ir čempionāta labākais snaiperis, savukārt četros Eiropas līgas mačos viņam viens vārtu guvums.

2019./2020. gada sezonā Ibrahimovičs atgriezās Eiropā pēc divām sezonā Augstākajā futbola līgā (MLS). Karjeras laikā zviedrs izcīnījis divus čempiontitulus Nīderlandē, četrus – Itālijā, vienu – Spānijā un četrus – Francijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par