Zlatans trešo A sērijas spēli pēc kārtas gūst divus vārtus

26/10/2020 23:58
Zlatans Ibrahimovičs

Itālija

Iespaidīgu sniegumu turpina demonstrēt Zviedrijas futbola veterāns Zlatans Ibrahimovičs, kurš trešo A sērijas spēli pēc kārtas guvis divus vārtus.

Viņa pārstāvētā “Milan” komanda Itālijas čempionāta mačā šodien cīnījās 3:3 ar “Roma”.

Ibrahimovičs guva vārtus 2. un 79. minūtē, kā arī 47. minūtē Milānas rindās precīzs bija Aleksis Seilemeikers. Ar otro golu Zlatans panāca 3:2.

Pārsvaru gan milāniešiem neizdevās nosargāt, jo rezultātu 84. minūtē izlīdzināja Marašs Kumbulla. Iepriekš romiešiem vārtus guva arī Edins Džeko un Džordans Veretūts.

39 gadus vecais Ibrahimovičs tagad ir guvis divus vārtus trīs A sērijas spēlēs pēc kārtas. Viņš ar sešiem vārtiem šobrīd ir rezultatīvākais spēlētājs Itālijas augstākajā līgā.

Anglija

Anglijas premjerlīgā savukārt uzvaru ar 1:0 izcīnīja Totenhemas “Hotspur”, kas apspēlēja “Burnley”. Vienīgos vārtus spēles 76. minūtē pēc Harija Keina piespēles guva Hjunmins Sons.

Vēl Anglijas čempionātā šodien uzvarētājs netika noskaidrots Braitonas un Hovas “Albion” un Vestbromvičas “Albion” savstarpējā duelī, jo šī cīņa noslēdzās ar rezultātu 1:1.