Znaroka meita: Panarins nav “zem tupeles” – es neizvēlējos “Rangers”

Aļisa Znaroka un Artemijs Panarins, sportazinas.com
Aļisa Znaroka un Artemijs Panarins | Foto: Instagram

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Ņujorkas “Rangers” jaunieguvuma krievu uzbrucēja Artemija Panarina draudzene ir bijušā Krievijas izlases galvenā trenera Oļega Znaroka meita Aļisa.

Krievijas medijos skaļi izskanējusi versija, ka Panarina nonākšana tieši Ņujorkā ir viņa draudzenes pirksts. Iepriekš ziņots, ka abiem esot bijis garlaicīgi Kolumbusā, tādēļ izvēlēta pilsēta, kurā ir lielākas izklaides iespējas. Krievijas sporta mediju komentāros Panarins izpelnījies kritiku, līdzjutējiem norādot, ka viņš ir “zem tupeles”.

“Mēs (ar Artemiju – red.) sākumā domājām, ka atnāksim, redzēsim desmit līgumus, izvēlēsimies visinteresantāko un iesim staigāties, bet ātri atkrita mūsu favorīts: aģents veica pārrunas, bet klubs nespēja nodrošināt finanses,” sarunā ar “R-Sport” atzinusi modele.

Jau ziņots, ka Panarins šovasar panāca septiņu gadu vienošanos par 81,5 miljoniem ASV dolāru (72,4 miljoni eiro) ar Ņujorkas “Rangers”. Iepriekšējo sezonu uzbrucējs aizvadīja Kolumbusas “Blue Jackets”, 79 regulārā turnīra spēlēs atzīmējoties ar 28 vārtiem un 59 piespēlēm. Savukārt desmit “play-off” mačos Panarins iemeta vēl piecas ripas pretinieku vārtos un atdeva sešas piespēles.

“Vēlāk Artemijs staigāja uz tikšanām, nervozēja: “Vienkārši aprunājāmies, nav saprotams, uz kurieni virzamies.” Un tikai astoņos vakarā 30.jūnijā viss noslēdzās. Atbraucu uz aģenta biroju – Artemijs sēdēja tur jau no rīta uz grīdas, bet pulksten 12 sāka dzert viskiju. Bija liels stress,” turpinaja Aļisa.

“Palikuši divi varianti: “Rangers” vai Kolorādo “Avalanche” – prasīja Artemijs, bet es atbildēju, ka loģiskāk būtu Kolorādo.”

“Kādēļ? “Jo tur ir labs sastāvs, komanda pretendē uz Stenlija kausu. Vairāk naudas, mazāki nodokļi, salīdzinājumā ar Ņujorku. Mēs esam kopā, suns mums ir, viss ir skaisti – braucam,” tā es viņam teicu. Artemijs teica, ka viņa sirds saka, ka jāizvēlas Ņujorka, bet aģents beigās vienojās par lielāku naudu,” stāsta hokejista draudzene, noliedzot baumas, ka izvēli izdarījusi tieši viņa.

“Nē. Jau vārds – “zem tupeles” – ir pārāk debīls… Patiesībā šī birka man ir apnikusi vairāk kā Artemijam. Uzzīmējuši sievietes tēlu, kura visu jau izlēmusi viņa vietā. Tās ir muļķības: kā viņi vispār var zināt kādas mums ir attiecības? Katram ir sava dzīve: ja patīkami būt “zem tupeles” un esiet laimīgi, tad kāpēc gan nē? Tas tiešām nav mūsu gadījumā. “Zem tupeles” drīzak esmu es, nevis viņš,” pastāstīja sieviete.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par