Znarokam un Vītoliņam pamatīga sagrāve Maskavas derbijā

20/09/2020 19:55
Harijs Vītoliņš un Oļegs Znaroks

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Maskavas “Spartak” piedzīvoja jau sesto neveiksmi šosezon, ar 0:5 zaudējot citai galvaspilsētas vienībai “Dynamo”.

“Spartak” visai neveiksmīgi iesāka čempionātu, ar 2:7 zaudējot Jaroslavļas “Lokomotiv”. Tomēr, ja pirmajās četrās cīņās zaudējumi un uzvaras tika dalītas uz pusēm, tad pirms Maskavas derbija “Spartak” bija trīs neveiksmju sērija.

Pirmajā periodā “Dynamo” iemeta vārtus 13. un 14. minūtē, atzīmējoties Dmitrijam Jaškinam un Vladimiram Brjukvinam. Otrajā trešdaļā vārtu guvēju sarakstu papildināja Mihals Čajkovskis un Oskars Lindbergs, bet noslēdzošajās 20 minūtēs punktu pielika Brjukvins – 5:0.

Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” papildlaikā zaudēja Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 3:4. Ar rezultatīvu piespēli “Avtomobilist” uzvaras vārtu guvumā atzīmējās 42 gadus vecais Pāvels Dacjuks, kuram tas bija astotais rezultativitātes punkts septiņās cīņās.

Trešo uzvaru pēc kārtas svinēja Čeļabinskas “Traktor”, sagraujot Habarovskas “Amur” ar 5:0. Divi vārtu guvumi Alekseja Bivaļceva kontā, bet vēl vienu ripu pretinieku vārtos iemeta no NHL kluba Ņujorkas “Rangers” izīrētais Vitālijs Kravcovs, kuram tas bija sestais vārtu guvums sešos mačos.

Citās spēlēs Kazaņas “Ak Bars” ar 5:3 pārspēja “Sochi”, bet Sanktpēterburgas SKA ar grūtībām uzveica Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru korpusā – 2:1.

KHL spēles, 20. septembris

Jekaterinburgas “Avtomobilist” – Omskas “Avangard” 4:3 (PL)
Čeļabinskas “Traktor” – Habarovskas “Amur” 5:0
Kazaņas “Ak Bars” – “Sochi” 5:3
Maskavas “Dynamo” – Maskavas “Spartak” 5:0
Sanktpēterburgas SKA – Ņižņijnovgorodas “Torpedo” 2:1

“Ak Bars” troļļo pretiniekus par formas dizaina kopēšanu: Šodien spēlējam pret Sanhosē “Sharks”