Znaroks: Gribētu izcīnīt ceturto Gagarina kausu, bet vispār trenēšana ir ļoti smags darbs

26/08/2021 08:40
Nokopēts
Oļegs Znaroks, www.sportazinas.com

Pieredzējušais hokeja treneris Oļegs Znaroks sarunā ar žurnālistu Pāvelu Lisenkovu pastāstījis par savu vēlmi izcīnīt ceturto Gagarina kausu.

Aizvadītajā sezonā speciālists kopā ar savu ilggadējo palīgu Hariju Vītoliņu strādāja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Maskavas “Spartak”. Pamatturnīrā komanda ieņēma astoto vietu Rietumu konferencē, bet “play-off” pirmajā kārtā ar 0-4 zaudēja Maskavas CSKA. Pēc sezonas komandas vadība pieņēma lēmumu neturpināt sadarbību ar Znaroku un viņa asistentiem.

“Trenera darbs ir ļoti smags. Nav iespējams izmērīt, cik veselības tiek ziedots katru sezonu,” atklāja Znaroks. “Bet tā ir dzīves lieta, ja tu ar to nodarbojies, tad viss jādara līdz galam. Vienkārši atnākt un saņemt naudu – tas nevienam nav vajadzīgs, vismaz es tā uzskatu,” teica speciālists.

“Gribētos uzvarēt vēl. Jā, iepriekš ir daudz kas izcīnīts, bet tas ir kā narkotikas, gribās uzvarēt vēl un vēl. Man ir trīs Gagarina kausi, [kādreizējam Kazaņas “Ak Bars” trenerim] Zinetulam Biļaletdinovam arī trīs. Protams, ka es gribētu izcīnīt arī ceturto Gagarina kausu. Kad esi pašā virsotnē, tad sajūtas ir vienkārši fantastiskas, tā ir liela laime. Bet nākamajā dienā tas viss pazūd, un pēc kāda laika aizmirstas. Tāpēc viss jāsāk no jauna,” uzsvēra treneris.

Karjeras laikā Znaroks kopā ar Vītoliņu trīs reizes triumfējis Gagarina kausā – divas ar Maskavas “Dynamo” un vienu ar Sanktpēterburgas SKA. Savukārt ar Krievijas izlasi speciālisti savulaik kļuvuši gan par pasaules, gan par olimpiskajiem čempioniem.

Iepriekš vēstīts, ka par Latvijas hokeja izlases galveno treneri iecēla Vītoliņu. Latvijas hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols sarunā ar TASS atklāja, ka Znaroka kandidatūra netika izskatīta, kā arī pauda pārliecību, ka nepieciešamības gadījumā treneris neatteikts padomu, jo viņš ir Latvijas izlases draugs un patriots.

Koziols: Znaroka kandidatūru mēs neizskatījām, bet esmu pārliecināts, ka viņš neatteiks padomu

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.51
5.21
5.99
2.23
4.26
2.96
4.2
3.75
1.8
2.15
3.5
3.2
2.76
4.78
2.23
3.2
-
1.36
1.73
3.9
4.4
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām