Znaroks: Hokejs ir mana dzīve, tādēļ vēlējos atgriezties (VIDEO)

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Maskavas “Spartak” jaunais galvenais treneris izteicies, ka hokejs ir viņa dzīve, tādēļ atgriezies apritē.

Jau ziņots, ka Znaroks kļuvis par uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā kluba galveno treneri, bet viens no viņa asistentiem būs latviešu speciālists Harijs Vītoliņš.

“Vēlējos atgriezties, jo aizvadītajā sezonā man tas neizdevās un hokejs ir mana dzīve. Nevarēju ilgāk nosēdēt uz dīvana,” kluba mājaslapā citēts hokeja speciālists. “Tas kā es redzu klubu un ko mēs varam atļauties ir divas dažādas lietas. Esmu pateicīgs ģenerālmenedžerim Aleksejam Žamnovam par piedāvājumu trenēt klubu. Šobrīd esam gatavi atlocīt piedurknes un strādāt.”

“Jebkurš treneris pirms stāšanās amatā teiks, ka nepieciešams sasniegt maksimālos mērķus. Mums svarīgi būs nākamsezon sasniegt izslēgšanas spēles un pēc tam spert nākamos soļus uz priekšu,” turpināja Znaroks.

“Šobrīd jau esam sākuši spēlētāju selekcijas procesu, lai izveidotu komandu, kas var cīnīties par lieliem mērķiem. Varu apsolīt, ka komanda allaž cīnīsies no pirmās līdz pēdējai minūtei. Man personīgi šis viennozīmīgi ir jauns izaicinājums,” sacīja treneris.

Laikā no 2006. līdz 2011.gadam Znaroks kopā ar Vītoliņu trenēja arī Latvijas izlasi, turklāt 2009. gadā aizcīnījās līdz ceturtdaļfinālam. Šajā laikā viņš strādāja arī KHL klubā Balašihas MVD, ar ko 2010. gadā tika līdz Gagarina kausa finālam.

Pēc tam Znaroks no 2010. līdz 2014. gadam bija Maskavas “Dynamo” stūrmanis, kad viņš kopā ar Vītoliņu divreiz izcīnīja Gagarina kausu. 2014. gadā viņš kļuva par Krievijas izlases treneri, uzvarot pasaules čempionātā.

Tāpat pagājušajā gadā viņa vadītā Krievijas atlētu izlase uzvarēja olimpiskajās spēlēs. Vēlāk 2016./17. gada sezonā Znaroks ar Sanktpēterburgas SKA triumfēja KHL, taču pagājušajā gadā pameta darbu šajā komandā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par