Znaroks: Mūsu komandā viss iet uz labo pusi

Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš
Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš | Foto: Maskavas "Spartak"

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Maskavas “Spartak” galvenais treneris pēc spēles komentējis mača gaitu, kā arī situāciju viņa vadītajā komandā.

“Mačs izrādījās diezgan grūts, taču priecājamies, ka paņēmām divus punktus. Protams, ne viss izdevās, bet turpinam strādāt,” atzīst speciālists. “Komandā viss iet uz labo pusi, lai gan ir problēmas, kuras cenšamies atrisināt katru dienu.”

“Tas ir hokejs. Es vairāk pievērstu uzmanību ripas izmešanai no laukuma, tas tiešām ir nepamatots noraidījums. Viss pārējais ir spēles situācijas,” komandas iegūtos sešus noraidījumus komentēja Znaroks.

Jau ziņots, ka Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā “Spartak” ar 3:0 uzvarēja Minskas “Dinamo”.

Iepriekš Znaroks saņēma kritiku no Krievijas hokeja apskatniekiem. Piemēram, “Championat” apskatnieks Pāvels Paniševs pieļāva domu, ka tuvākajā laikā Latvijas speciālistu duets varētu zaudēt darbu. “Vai tiešām Oļegs Vaļerjevičs aizmirsis, kā trenēt? Tam grūti noticēt, bet pašlaik treneris noteikti nejūtas komfortabli, tajā pašā laikā sarunu par viņa atlaišanu kļūst arvien vairāk. Un, ja “Spartak” tuvākajā laikā notiks trenera maiņa, to noteikti nevarēsim uzskatīt par sensāciju, jo cilvēku pacietība nav bezgalīga,” rakstīja Paniševs.

Znarokam un Vītoliņam tā ir otrā sezona “Spartak” vadībā. Pagājušajā sezonā komanda finišēja piektajā vietā Rietumos, bet “play-off” pirmajā kārtā atzina Maskavas “Dynamo” pārākumu ar 2-4.

Abi speciālisti savulaik strādājuši arī HK MVD, “Dynamo” un Sanktpēterburgas SKA. Kopā viņu vadītās komandas trīs reizes izcīnījušas Gagarina kausu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par