Znaroks neesot izsmējis Hārtliju, bet atbildējis žurnālistam

13/09/2019 15:43

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas “Spartak” galvenais treneris Oļegs Znaroks preses konferencē neesot izsmējis Omskas “Avangard” un Latvijas izlases stūrmani Bobu Hārtliju.

Jau vēstīts, ka vienā no nesenajām KHL spēlēm savā starpā tikās “Spartak” un “Avangard” komandas. Papildlaikā uzvaru ar 3:2 izrāva Omskas komanda, bet Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums spēlē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Iepriekš krievu žurnālisti rakstīja, ka preses konferencē Znaroks it kā paķircinājis Hārtliju. Kad kanādiešu speciālists stāstija par spēli, Znaroks viņu it kā izmēdīja, parādot nicīgu attieksmi pret kolēģi, tomēr “Spartak” treneris to noliedza.

“Ko lai saka – žurnālists man ieteica runāt vairāk, bet es ar šo žestu atbildēju, lai viņš pats  to dara,” medijam “Sport-Express” sacīja Znaroks. “Un tas saucās profesionāls žurnālists. Nezinu, ko viņš dara ar savu dzīvi – vai viņš vispār ir turējis rokās, ko smagāku par pildspalvu? Un vispār – kā viņš tika preses konferencē? Jāsaka, ka ir profesionāļi, ar kuriem varu stundu runāt par hokeju un tad ir šādi žurnālisti..”

Kāds žurnālists tobrīd Znarokam pateicis, ka preses konferencē vajadzētu runāt vairāk, jo Znaroks uz jautājumiem atbildēja īsi, kamēr Hārtlijs sniedza garas un plašas atbildes. Znaroka reakcija esot bijusi veltīta mediju pārstāvim, nevis Hārtlijam.

“Championat” iepriekš norādīja, ka jau pirms preses konferences Znaroks vēlējies ar Hārtliju apmainīties vietām, taču kanādietis nav piekritis. Znaroks gan noliedzis, ka viņš būtu ar savu žestu izsmējis Hārtliju.

VIDEO SKATĀMS ŠEIT

Pieslēgties

Dienas fokusā

Bobs Hārtlijs
26/07/2021 17:29

Hārtlijs pamet Latvijas hokeja izlases galvenā trenera amatu, zināms viņa aizvietotājs

Līdzšinējais Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs aizņemtības dēļ Kontinentālās hokeja līgās (KHL) komandā Omskas “Avangard” vairs nepildīs galvenā trenera funkcijas valstsvienībā, ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF). Viņa vietā…