Znaroks par gaidāmo KHL sezonu: Tā būs nesaprotama sezona, mēs tam nebijām gatavi

Oļegs Znaroks, sportazinas.com
Oļegs Znaroks | Foto: Maskavas "Spartak"

Latvijas hokeja speciālists , kura trenētā Kontinentālās hokeja līgas () komanda Maskavas “Spartak” jūlijā koronavīrusa uzliesmojuma dēļ priekšlaicīgi noslēdza treniņnometni un nespēja aizvadīt pienācīgu treniņu procesu, dalījies pārdomās par situāciju klubā un paudis viedokli par gaidāmo sezonu.

“Protams, mūs uztrauc tas, ka pirmo maču aizvadam tikai 17. augustā, tas nav īsti labi,” atklāja Znaroks, kura vadītā “Spartak” šodien pārbaudes spēlē piedzīvoja zaudējumu Omskas “Avangard” ar 1:2. “Taču tāda situācija ir visā pasaulē. Treniņnometne neaizritēja kā parasti. No tā, ko plānojām, nekas nesanāca. Mums ir vairāki hokejisti, kas vēl nav saņēmuši fizisko slodzi.”

“Domāju, ka mūsu komanda ir izdevīgākā situācijā, jo mūsu spēlētāji [vīrusu] jau ir izslimojuši,” atklāja Krievijas galvaspilsētas kluba treneris. “Taču tā būs nesaprotama sezona, mēs, tāpat kā visi pārējie, nebijām tam gatavi. Varbūt tas arī ir labi, es ko tādu vēl neesmu piedzīvojis.”

Jau ziņots, ka 22.augustā “Spartak”, kuru vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, vairāk kā desmit hokejistiem un komandas personāla darbiniekiem tika atklāti pozitīvi Covid-19 testa rezultāti. Koronavīrusa dēļ komanda priekšlaicīgi noslēdza treniņnometni Novogorskā un atgriezās Maskavā, neaizvadot pilnvērtīgu treniņu procesu.

2019./2020.gada KHL sezona tika apturēta martā, bet pec tam tika pasludinata par priekšlaicīgi pabeigtu koronavīrusa pandēmijas dēļ. Gaidāmās KHL sezonas sākums paredzēts 2.septembrī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par