Znaroks par “Spartak” sniegumu: Mums šobrīd ir daudz problēmu..

Oļegs Znaroks, sportazinas.com
Oļegs Znaroks | Foto: Spartak.ru

Latviešu plaši pārstāvētās Kontinentālās hokeja līgas () komandas Maskavas “Spartak” galvenais treneris kluba preses konferencē atklājis, ka vienībai šobrīd ir daudz problēmu parādītajā sniegumā.

“Spartak” starpsezonā aizvadījusi sešas pārbaudes spēles, uzvaras izcīnot piecās no tām. Pēdējā duelī vakar “Spartak” ar 2:5 atzina Maskavas CSKA pārākumu, bet Znaroks nebija apmierināts ar viņa vadītās komandas sniegumu.

“Mums pagaidām ir daudz problēmu,” kluba mājaslapā citēts Znaroks. “Uzreiz izdarījām secinājumus, taču nevar noliegt, ka cīnījāmies pret spēcīgu pretinieku. Daudzas lietas šajā mačā nenostrādāja, bet mēs centīsimies nākotnē izkļūt no šīs situācijas.”

“Īsi pirms sezonas sākuma mums nav paredzētas garas treniņnometnes, jo gatavošanos uzsākām jau laicīgi – 14. jūlijā,” noteica Znaroks. “Mums ir jauna komanda, kura šobrīd vēl tiek būvēta. Ir lietas, ka vēl līdz galam nestrādā, bet ticu, ka mums viss būs kārtībā. Mums ir lieliska komanda un lieliski spēlētāji, ar kuriem iesim tikai uz priekšu.”

Znaroku preses konferencē neapmierināja jautājums par to, kā turpmāk uzvarēt tieši CSKA komandu. “Kādēļ tieši CSKA? Mums ir jāuzvar Gagarina kausā un nevienu neinteresē, kas mums stāsies pretim.” Tāpat Znarokam tika vaicāts, pret kuru komandu viņam ir principiālāka cīņa – pret CSKA vai SKA. “Nejautājiet man šādus jautājumus – līgā vēl ir arī Maskavas “Dynamo” un Rīgas “Dinamo” un ir svarīgi uzvarēt katru pretinieku.”

Iepriekšējā sezonā titulētais Znaroks nestrādāja klubu līmenī, bet jau 2019. gada aprīļa beigās tika nozīmēts par “Spartak” galveno treneri, kur viņam asistēs latvietis Harijs Vītoliņš. Tāpat “Spartak” rindās spēlē arī latviešu uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums. Iepriekšējā gadā Znaroks bija Krievijas dažāda vecuma izlašu konsultants, kā arī U20 valstsvienības treneru korpusā.

Pirms tam 2018. gadā viņa vadītā Krievijas olimpisko atlētu (Olympic athletes from Russia) izlase triumfēja ziemas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā. KHL turnīrā 2017./18. gada sezonā viņa vadītā Sanktpēterburgas SKA izstājās no Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences fināla (2-4 pret Maskavas CSKA), un Znaroks kopā ar savu palīgu Vītoliņu tika atbrīvoti no darba gan klubā, gan izlasē.

Tikmēr pats Vītoliņš iepriekšējā gada beigās kļuva par Šveices komandas “Davos” treneri, palīdzot tai saglabāt vietu valsts elites līgā. Gan Znaroks, gan Vītoliņš ir titulēti speciālisti. Duets izcīnījis trīs Gagarina kausus, vienu pasaules čempionāta un vienu olimpisko spēļu zeltu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par