Znaroks: Pusfinālā pret ASV mums jāspēlē citādāk

15/05/2015 12:24

Krievijas hokeja izlasei sestdien gaidāmajā pasaules čempionāta pusfinālā pret ASV jāspēlē citādāk, nekā pret šo komandu tika spēlēts apakšgrupu turnīrā, uzskata valstsvienības galvenais treneris Oļegs Znaroks.

Kā zināms, pašreizējā pasaules čempione Krievija ceturtdien sasniedza Čehijā notiekošā pasaules čempionāta pusfinālu, ceturtdaļfināla cīņā ar 5:3 pārspējot Zviedriju.

Znaroks pēc šīs cīņas atklāja, ka gaidījis Krievijas izlases uzvaru arī pēc tam, kad Zviedrijai izdevās atspēlēt trīs vārtu deficītu un trešajā trešdaļā panākt neizšķirtu 3:3.

Pusfināli pasaules čempionātā gaidāmi sestdien. Tajā Krievija tiksies ar ASV. Abas valstsvienības savā starpā spēkiem mērojās jau apakšgrupu turnīrā, kad uzvaru ar 4:2 izcīnīja amerikāņi.

“Mums būs jāspēlē, bet pretiniekus jau esam rūpīgi izpētījuši un gatavojāmies spēlēt pret viņiem,” portāls “Sports.ru” citē Znaroka teikto. “Mācīsimies no iepriekšējā mačā pieļautajām kļūdām.”

Tikmēr Prāgā jau ieradies viens no Krievijas slavenākajiem hokejistiem uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins, kurš Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā turnīrā pamanījās gūt 53 vārtus, kas viņam jau trešo reizi pēc kārtas ļāvis tikt pie Morisa Rišāra balvas, kuru pasniedz līgas labākajam snaiperim.

“Ilgi domājām par Ovečkina piesaisti, tas nebija pārāk viegls lēmums. Taču viņš man piezvanīja un pateica, ka ar pirmo reisu lidos uz Prāgu,” pauda Znaroks.

Otrā pusfināla pārī tikmēr sestdien spēkosies mājiniece Čehija pret Kanādu.

Pasaules čempionāts noslēgsies svētdien, kad izlases sadalīs medaļas.

Kā zināms, pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu nesasniedza Latvijas izlase, noslēguma kopvērtējumā ierindojoties 13.vietā.

Pasaules čempionāts pēc 11 gadu pārtraukuma atgriezies Čehijā. 2004.gadā turnīrā, kas arī norisinājās Prāgā un Ostravā, triumfēja Kanādas hokejisti, kuri finālmačā ar 5:3 pārspēja zviedrus.