Znaroks: Saprotam, ka izslēgšanas spēlēs nevar uzvarēt bez rakstura

01/03/2021 18:46

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Spartak” galvenais treneris Oļegs Znaroks sarunā ar mediju “RIA Novosti” komentējis gaidāmo Gagarina kausa izcīņas sēriju pret Maskavas CSKA.

“Pirms izslēgšanas spēlēm uzņēmām nesliktu formu. Lai gan ir problēmas ar centra uzbrucēju pozīciju. Skatīsimies, kā būs. Esam gatavi cīnīties ar CSKA, kā arī saprotam, ka izslēgšanas spēlēs bez rakstura nevar uzvarēt. Regulārajā sezonā pret CSKA spēlējām labi, tāpēc tas ļauj cerēt uz labu rezultātu,” atzina Znaroks.

“Mums ir labas attiecības ar CSKA stūrmani Igoru Ņikitinu. Mēs esam ģimenes draugi, vasarās kopīgi atpūšamies. Arī “play-off” laikā ar viņu sazināšos, jo ar labiem cilvēkiem vienmēr ir labi parunāt. Pagaidām gan arēnā esmu saticis tikai CSKA hokejistus,” medijam stāstīja “Spartak” galvenais treneris.

“Spartak” regulārajā čempionātā finišēja astotajā pozīcijā Rietumu konferencē. Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai vienībai 60 mačos izdevās tikt pie 63 punktiem. Tikmēr CSKA pārliecinoši ierindojās pirmajā vietā ar 91 punktu.

Znaroks un viņa ilggadējais palīgs Vītoliņš Maskavas klubā strādā otro sezonu. 2019./2020. gada čempionātā komanda arī iekļuva “play-off”, taču izstājās jau pirmajā kārtā. Iepriekš Znaroks un Vītoliņš vadījuši arī HK MVD, Maskavas “Dynamo” un Sanktpēterburgas SKA, divas reizes virs galvas paceļot Gagarina kausu. Savukārt ar Krievijas izlasi speciālisti kļuvuši par pasaules un olimpiskajiem čempioniem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…