Znaroks: Šobrīd KHL sezonai esam gatavi aptuveni par 70%

Oļegs Znaroks, sportazinas.com
Oļegs Znaroks | Foto: spartak.ru

Latviešu plaši pārstāvētās Kontinentālās hokeja līgas () komandas Maskavas “Spartak” galvenais treneris sarunā ar krievu medijiem atklāja, ka vienība turpina gatavoties jaunajai KHL sezonai.

Znaroks komentēja gatavošanos jaunajai sezonai: “Pagaidām vēl neesam samazinājuši slodzi treniņos un turpinām gatavoties jaunajai sezonai. Es teiktu, ka aptuveni par 70% esam gatavi 2019./2020. gada KHL sezonai.”

“Šobrīd strādājām arī pie komandas saliedētības un esam ļoti tuvu tam, lai izveidotu labu ķīmiju. Šajā komandā visi mani ciena, īpaši jaunie hokejisti,” par komandas saliedētību izteicās speciālists.

Bijušais Latvijas izlases treneris atklāja “Spartak” mērķus nākamajai sezonai: “Vispirms mērķis ir iekļūt izslēgšanas spēļu turnīrā, bet pēc tam doties uz priekšu soli pa solim. Šogad vairākām komandām ir labs sastāvs un būs interesanta sezona.”

Iepriekšējā sezonā titulētais Znaroks nestrādāja klubu līmenī, bet jau 2019. gada aprīļa beigās tika nozīmēts par “Spartak” galveno treneri un viņam asistēs latvietis Harijs Vītoliņš. Tāpat “Spartak” rindās spēlē arī latviešu uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums. Iepriekšējā gadā Znaroks bija Krievijas dažāda vecuma izlašu konsultants, un bija arī U20 valstsvienības treneru korpusā.

Pirms tām 2018. gadā viņa vadītā Krievijas olimpisko atlētu (Olympic athletes from Russia) izlase triumfēja ziemas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā. KHL turnīrā viņa vadītā SKA izstājās no Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālā (2-4 pret CSKA), un Znaroks kopā ar savu palīgu Vītoliņu tika atbrīvoti no darba gan klubā, gan izlasē.

Tikmēr pats Vītoliņš iepriekšējā gada beigās kļuva par Šveices komandas “Davos” treneri, palīdzot tai saglabāt vietu valsts elites līgā. Gan Znaroks, gan Vītoliņš ir titulēti speciālisti. Duets izcīnījis trīs Gagarina kausus, vienu pasaules čempionāta un vienu olimpisko spēļu zeltu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par