Znaroks uzveic Ābolu, bet Karsums nopelna zaudējumu nesošo noraidījumu

11/09/2017 23:06
Mārtiņš Karsums - Maskavas Dinamo - Sportazinas.com

Latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” mājās ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) zaudēja Magņitogorskas “Metallurg” komandai.

Uzvaru “Metallurg” izrāva nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad vairākumā precīzs bija Jaroslavs Kosovs, kurš izmantoja tobrīd noraidītā Karsuma pārkāpumu.

“Dinamo” bija vadībā pēc otrā perioda, kad vārtus guva Dmitrijs Višņevskis, bet pēdējā trešdaļā pretinieki iemeta divas ripas.

Karsums šajā mačā spēlēja 15 minūtes un 55 sekundes, divas reizes metot pa vārtiem, uzvarot četros iemetienos, reizi savai komandai nopelnot vairākumu un pašam tiekot pie divām soda minūtēm.

Zaudējumu cieta arī Kristapa Sotnieka pārstāvētā Toljati “Lada”, kuru trenē Artis Ābols. “Lada” viesos ar 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) zaudēja līgas līderei un pērnā gada Gagarina kausa ieguvējai Sanktpēterburgas SKA, kuru trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Sotnieks spēlēja 19 minūtes un 48 sekundes, bloķējot trīs pretinieku metienus.

Uzvarētājiem vārtus guva Pāvels Dacjuks, Iļja Kovaļčuks un Nikolajs Prohorkins. Uzvaru SKA nodrošināja trešā perioda pirmajā pusē, kad divu minūšu laikā iemeta divas ripas.

SKA šosezon deviņos mačos vēl nav zaudējusi un ir visas līgas un Rietumu konferences līdere ar 25 punktiem.

Četrus punktus viņiem zaudē CSKA vienība. Trešā ar 16 punktiem ir Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo”, no kuras vēl divus punktus atpaliek Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuru trenē Pēteris Skudra, ieņemot sesto vietu, kamēr Rīgas “Dinamo” ar pieciem punktiem ir pirmspēdējā – 12.vietā.

Savukārt Austrumu konferencē vadībā ar 19 punktiem ir Kazahstānas klubs Astanas “Baris”, par diviem punktiem atpaliekot Magņitogorskas “Metallurg”, kamēr Jekaterinburgas “Avtomobilist”, Kazaņas “Ak Bars”, Pekinas “Kuņluņ Red Star” un Omskas “Avangard” ir pa 15 punktiem.

Pēdējās divas vietas konferencē ieņem Toljati “Lada” un Vladivostokas “Admiral”, kuras izcīnījušas attiecīgi pa septiņiem un pieciem punktiem.

Šajā sezonā KHL piedalās 27 vienības, kas ir par divām mazāk nekā iepriekšējā, jo sacensībās vairs nestartē Zagrebas “Medveščak” no Horvātijas un Novokuzņeckas “Metallurg”. Katrs klubs regulārajā čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm, kas būs pa četrām mazāk nekā iepriekšējās trijās sezonās.