Znaroks velta tiesnešiem neviennozīmīgu žestu (VIDEO)

Oļegs Znaroks, sportazinas.com
Oļegs Znaroks | Foto: Maskavas "Spartak"

Vakardienas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē starp Maskavas “Spartak” un Kazaņas “Ak Bars” Krievijas galvaspilsētas komandas galvenais treneris atzīmējās ar visai interesantu žestu tiesnešu virzienā.

Vienā brīdī “Spartak” stūrmanis necenzēti aicināja spēles arbitrus beigt “laist muļķi” un pielika pirkstus sev pie kakla, norādot tiesnešiem, ka viņi trenerim jau esot ļoti apnikuši.

Spēle starp “Spartak” un “Ak Bars” noslēdzās ar rezultātu 6:3 par labu Maskavas komandai. Uzvaras vārtus guva Kaspars Daugaviņš, kurš trešajā periodā panāca 4:3, bet nedaudz vēlāk precīzs bija arī Mārtiņš Karsums.

Šī epizode uzreiz liek atcerēties citu momentu. 2014. gada pasaules čempionāta pusfināla spēlē Znarokam izcēlās konflikts ar Zviedrijas izlases treneru Peru Morstu. Pēc asas vārdu un žestu apmaiņas Znaroks parādīja savam kolēģim, kas tieši viņu sagaida pēc spēles.

Jāatzīmē, ka toreiz Znaroka trenētā Krievija izcīnīja uzvaru gan tajā mačā (3:1), gan arī PČ finālā, pārspējot Somiju ar 5:2 un izcīnot zeltu. Znarokam tā bija pirmā trofeja Krievijas izlases vadībā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par