Znaroks: Visas KHL komandas ir viduvēja līmeņa vienības, izņemot oligarhu klubus

Latviešu uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Kontinentālās hokeja līgas () komandas Maskavas “Spartak” galvenais treneris paudis savu nostāju par līgas komandu spēka samēriem. 

Jau vēstījām, ka “Spartak” vakardien ar rezultātu 1:2 piekāpās Novosibirskas “Sibir”, piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas. 

Speciālists kritizēja komandas sniegumu šosezon: “Ar vieniem vārtiem mačus nevar uzvarēt. Mūsu pašreizējā situācija galīgi nav laba, bet uz mūsu spēlēm nāk 8000 cilvēku.” 

“Šobrīd visas KHL komandas ir vienā līmenī. Visas ir atzīstama līmeņa vienības, protams, izņemot oligarhu klubus. Tāpēc ir grūti spēlēt, jo visas komandas darbojas labi aizsardzībā, bet, lai to pārvarētu, ir jāveido savi momenti un jāiegūst skaitliskais vairākums,” turpināja Znaroks. 

“Spartak” pašlaik atrodas Rietumu konferences septītajā pozīcijā, 19 regulārā turnīrā mačos izcīnīdama septiņas uzvaras un piedzīvodama 12 zaudējumus. 

Znaroks pirms 2019./2020. gada KHL sezonas pieņēma darba piedāvājumu no Krievijas galvaspilsētas vienības, bet par viņa palīgu kļuva Harijs Vītoliņš. Abi treneri ir vieni no KHL titulētākajiem trenerim, kuri izcīnījuši trīs Gagarina kausus. Iepriekš KHL abi vadījuši Sanktpēterburgas SKA, Maskavas “Dynamo” un Maskavas apgabala MVD vienību. 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par