Zoriks: Kad arēnā visi kopā dzied himnu, tad skudriņas skrien un asaras ir acīs

08/11/2022 17:43
Nokopēts
Kristers Zoriks

Latvijas izlases un “VEF Rīga” basketbolists Kristers Zoriks sarunā raidījumā “Tavs Gājiens” atskatījās uz atgriešanos Latvijā, kā arī komentējis atmosfēru “Arēnā Rīgā” valstsvienības spēļu laikā un iezīmējis savus nākotnes mērķus.

“Nonākšana “VEF Rīga”, manuprāt, bija tīra Jāņa Gailīša iniciatīva,” atzina Zoriks. “Viņš jau mani zināja no U16 izlases laikiem, tāpēc arī tas notika. Savā ziņā viņi arī riskēja, jo nezināja, kā būs. Arī vasarās trenējos pie Gailīša, izņemot pagājušo vasaru.” Tāpat Zoriks norādīja, ka noteikti nenožēlo atgriešanos Latvijā.

“Banki ir vairāk motivators. Līdz šim nav bijis tā, ka viņš ļoti bļauj virsū,” atklāja basketbolists. “Viņš ik pa laikam pasauc kādu aprunāties un pasaka, ko no spēlētāja sagaida vai pasaka tavu lomu. Viņš mēģina, lai visi jūtas labi.”

“Pie pilnām tribīnēm vēl neesam pieraduši,” izteicās Zoriks. “Parasti mēģinām nepārdegt un cenšamies nomierināties. Bet tā, tad tas vispār ir fantastiski un forši spēlēt pie pilnām tribīnēm. Kad arēnā visi kopā dzied himnu, tad skudriņas skrien un asaras ir acīs.”

“Tagad negribētu iet spēlēt, lai ir tikai lielāks klubs un iet sēdēt,” nākotnes plānus ieskicēja saspēles vadītājs. “Vēlētos kaut kur tur, kur dod spēlēt un iespēju sevi pierādīt, bet, protams, ka augstākā līmenī un pret labāka līmeņa komandām.”

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām