Zubovs: Ceru, ka nākamajam mačam mēs būsim gatavi

12/09/2021 20:34
Sergejs Zubovs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Sergejs Zubovs pēcspēles preses konfernecē komentēja sevis vadītās komandas sniegumu otrajā mājas spēlē.

Jau ziņots, ka šodien “Dinamo” savā laukumā ar 0:4 zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv”. Rīdzinieki izgāza pirmo trešdaļu, zaudējot trīs vārtus sešu minūšu laikā, kam sekoja vārtsargu maiņa. Lai arī otrajā un trešajā periodā “Lokomotiv” vārtus vairs neguva, “Dinamo” neizdevās samazināt deficītu.

“Sākām spēlēt no otrā perioda, pagaidām nevaru atrast tam skaidrojumu. Grūti atspēlēties, kad rezultāts ir 0:4. Nespēlējām slikti, bet vilciens jau bija aizbraucis. Rīt būs jauna diena, rīt skatīsimies, kur mēs varam uzlabot savu sniegumu, kur mēs varam labāk izmantot savus momentus. Ceru, ka nākamajam mačam būsim gatavi,” lakonisks bija Zubovs.

“Dinamo” tā bija otrā sagrāve pēc kārtas savā laukumā, jo pirms tam komanda 8. septembrī ar 1:6 zaudēja Čeļabinskas “Traktor”. Šosezon rīdzinieki tikuši pie vienas uzvaras piecās spēlēs. Nākamais mačs paredzēts jau 14. septembrī pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru kolektīvā strādā Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš.