Zubovs: Kopumā spēle bija laba, taču rezultāts neapmierina.. Pieļāvām nepiedodamas kļūdas

04/09/2021 18:25
Sergejs Zubovs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Sergejs Zubovs pēc piedzīvotā zaudējuma 2021./2022.gada sezonas otrajā mačā atklāja, ka spēle izvērtusies laba, taču komandu iegāzušas nepiedodamās kļūdas spēles noslēdzošajā periodā.

Jau ziņots, ka sestdien “Dinamo” piedzīvoja savu otro zaudējumu jaunajā KHL sezonā, viesos ar rezultātu 2:3 atzīstot turnīra granda Maskavas CSKA pārākumu. Rīdzinieki trešā perioda ievadā atradās vadībā ar 2:1, taču spēles izskaņā ielaida divus vārtus, otro spēli pēc kārtas izlaižot pārsvaru mačā.

“Trešajā periodā lomu nospēlēja atsevišķu CSKA spēlētāju individuālā meistarība,” viedokli pauda Zubovs. “Mums jāpievērš uzmanība mūsu nepiedodamajām kļūdām. Kopumā spēle bija laba, ir aiz kā ķerties, taču rezultāts neapmierina. Kamēr nestrādāju KHL, man bija laiks daudz ko apdomāt. Manuprāt, šajā laikā esmu savācis spēkus.”

Tāpat pēc spēles viedokli pauda arī Maskavas kluba stūrmanis Sergejs Fjodorovs, kurš uz CSKA vadības tiltiņa stājās šajā starpsezonā un šodien izcīnīja savu pirmo uzvaru pie komandas stūres. “Mēs labi spēlējām dažādos spēles posmos, taču bija arī pāris ne pārāk veiksmīgas maiņas, kad ielaidām nevajadzīgus vārtus,” atklāja speciālists. “Pēc pirmā perioda izdarījām secinājumus un spēlējām mērķtiecīgāk. Esmu priecīgs, ka varējām uzvarēt šo maču. Tā ir mana pirmā uzvara kā trenerim.”

Ceturtdien “Dinamo” savā šīs sezonas pirmajā spēlē ar 2:3 sīvā cīņā piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv”. Izbraukuma pēdējo spēli rīdzinieki aizvadīs pirmdien pret Pekinas “Kunlun Red Star”.

“Dinamo” ar diviem zaudējumiem sezonas ievadā Rietumu konferencē ieņem devīto vietu 12 komandu konkurencē. “Dinamo” pagājušajā sezonā bija vienīgā komanda, kas regulāro čempionātu noslēdza ar mazāk nekā desmit uzvarētām spēlēm. “Dinamieši” pamatlaikā uzvarēja vien piecos mačos, bet papildlaikā svinēti vēl četri panākumi.