Zubovs: Mums vajadzētu mācīties no “Dynamo”, kā jāspēlē nevienādos sastāvos

21/09/2021 22:51
Sergejs Zubovs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Sergejs Zubovs sniedzis komentāru par aizvadīto maču pret Maskavas “Dynamo”.

Jau ziņots, ka šovakar “Dinamo” ar 1:4 zaudēja komandai no Krievijas galvaspilsētas, trīs no četriem vārtiem ielaižot mazākumā. Rīdziniekiem bija problēmas ar disciplīnu, jo “Dinamo” hokejisti tika noraidīti desmit reizes.

“40 minūtes mēs spēkojāmies pret stipru komandu,” teica Zubovs. “Trešajā periodā sakrājām noraidījumus, vairs nepietika spēka aizsargāties mazākumā. Mums jāmācās no tādām komandām kā “Dynamo”, kā jāspēlē nevienādos sastāvos. Negājām uz vārtu priekšu, kad mums bija iespējas. Bija metieni, bet mūsdienu hokejā tu nevari gūt vārtus, ja nedodies uz vārtu priekšu,” viedokli pauda “Dinamo” treneris.

Arī Maskavas kluba stūrmanis Aleksejs Kudašovs atzīmēja, ka pirmajos divos periodos laukumā bija vērojama līdzīga cīņa, tomēr trešajā trešdaļā viņa vadītajai komandai izdevās palielināt apgriezienus, nopelnīt vairākums un tos arī realizēt.

Ar sešiem punktiem deviņās spēlēs “Dinamo” ieņem 11. vietu Rietumu konferencē. Nākamo maču rīdzinieki aizvadīs 23. septembrī Čerepovecā pret vietējo “Severstal”.