Zubovs: Neatceros, kad mēs pēdējo reizi tik slikti aizvadījām pirmo un otro periodu

12/10/2021 22:19
Sergejs Zubovs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Sergejs Zubovs komentējis sezonas sesto uzvaru.

Jau ziņots, ka šodien rīdzinieki savā laukumā ar 4:1 apspēlēja Novosibirskas “Sibir”, tādējādi revanšējoties par 6. oktobrī piedzīvoto zaudējumu izbraukumā ar 1:3. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Emils Porjē, kuram arī viena piespēle.

“Neatceros, kad mums pēdējo reizi bija tik slikts pirmais un otrais periods,” atzina speciālists. “Sākām ļoti smagi, knapi izveidojām vienu momentu, kuru spējām izmantot. Bija grūti pret labi organizētu pretinieku. Puiši malači, ka atrada spēkus un momentus, ka noķēra veiksmi. Superspēli aizvadīja Johans Matsons, puiši no viņa iedvesmojās un atbalstīja,” teica Zubovs.

Arī pretinieku stūrmanis Andrejs Martemjanovs atzīmēja Matsonu, norādot, ka viņa trenētā “Sibir” neko nespēja izdarīt ar “Dinamo” vārtsargu, kā arī atzina, ka ar šādu rezultativitāti grūti tikt pie punktiem.

Ar 15 punktiem 17 spēlēs “Dinamo” ieņem devīto vietu Rietumu konferencē. Nākamo maču komanda aizvadīs 14. oktobrī pret Ņižņekamskas “Neftekhimik”.