Zubovs: Pati labākā aizsardzība ir uzbrukums – tas nav nekāds noslēpums

04/10/2021 15:19
Sergejs Zubovs

Rīgas “Dinamo” komandas hokejisti pirmdien bija noskaņojušies cīnīties jau no pirmās minūtes, pēc uzvaras uzsvēra rīdzinieku galvenais treneris Sergejs Zubovs.

Jau ziņots, ka “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas tālākā izbraukuma otrajā spēlē viesos ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) pārspēja uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvēto Vladivostokas “Admiral” komandas. Divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām 2:1 panāca Oskars Cibuļskis, bet pirms tam rīdziniekiem vārtus guva Lukāšs Radils.

“Izcīnījām grūtu uzvaru, ar ko gribētu apsveikt komandu. Bijām noskaņojušies cīnīties jau no pirmās minūtes, puiši ļoti labi saprata spēles plānu. Mača gaitā bija nepiekāpīga cīņa. Izdevās vairākumus, kuru realizējām. Tā bija īsta komandas uzvara, kas priecē,” pēcspēles preses konferencē stāstīja Zubovs.

Rīdzinieki izbraukumu sāka sestdien, kad ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Habarovskas “Amur” komandai. “Tajā spēlē atstājām laukumā daudz emociju. Bija “bullīši”, neieskaitīti vārti – viss kopā. Esam noskaņojušies katrā spēlē iziet laukumā un cīnīties par diviem punktiem,” teica Zubovs.

Tāpat komandas galvenais treneris bija gandarīts par pietiekami agresīvo spēli. “Ja puiši jūtās svaigi, tad vienmēr cenšamies jau no paša sākuma kontrolēt ripu un doties uzbrukumā. Pati labākā aizsardzība ir uzbrukums – tas nav nekāds noslēpums,” atzīmēja treneris.

Pēc aizvadītām 13 spēlēm Rīgas “Dinamo” ar 12 izcīnītiem punktiem Rietumu grupā ierindojas 11.vietā 12 komandu konkurencē, bet “Admiral” Austrumu grupā ar astoņiem punktiem 13 dueļos ir pēdējā – 12.pozīcijā.

Pēc šī mača Rīgas komanda izbraukumā tiksies arī ar Novosibirskas apgabala “Sibirj” un “Soči” klubiem.