“Zurich” ar Andri Vaņinu vārtos iekļūst Šveices kausa otrajā kārtā

15/09/2018 23:35
Andris Vaņins, Sportazinas.com

Latvijas futbolistu pārstāvētās komandas šovakar aizvadījušas vairākas spēles. Valstsvienības vārtu vīrs Andris Vaņins ielaida divus vārtus “Zurich” panākumā Šveices kausā, bet Pāvels Šteinbors ielaida vienus vārtus neveiksmē.

Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich” Šveices kausa 1/16 finālā ar 4:2 pieveica zemākās līgas klubu “Breitenrain”. Latvijas izlases kapteinis Andris Vaņins laukumā pavadīja visu maču,  82. un 90. minūtē ielaižot vārtus.

Savukārt Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” un Neišateles “Xamax”, kurā spēlē Mārcis Ošs, Šveices kausa izcīņas otrās kārtas mačus aizvadīs rītdien.

Pilnu maču Gdiņas “Arka” vārtos aizvadījis Pāvels Šteinbors, bet viņa pārstāvētā komanda izbraukumā ar 0:1 atzina Glivices “Piast” pārākumu. Viesi jau pirmā puslaika beigās palika mazākumā, bet vienīgie vārti tika gūti 62. minūtē. “Arka” nav uzvarējusi trīs spēlēs pēc kārtas – divi zaudējumi un neizšķirts. Tas dod tikai 11. vietu starp 16 vienībām.

Vēl vienu pilnu spēli Polijas pirmajā līgā aizvadījis Latvijas izlases uzbrucējs Valērijs Šabala, kura pārstāvētā “Podbeskidzie” viesos nospēlēja 2:2 ar “Tychy”. Šabala mačā ar vārtiem neizcēlās, bet nopelnīja dzelteno kartīti.