Žurnālisti prognozē “Riga” trešo virslīgas triumfu pēc kārtas

Riga FC, sportazinas.com
Riga FC | Foto: Zigismunds Zālmanis

Lai arī jaunās sezonas starts ir pārcelts, “Optibet” virslīga iepazīstina līdzjutējus ar žurnālistu pirmssezonas prognozēm par sezonas noslēguma vietu sadalījumu.  Dažādās prognozes liecina, ka futbola līdzjutējus sagaida aizraujoša sezona, tiesa, vien ar trešo piegājienu mediju pārstāvji čempionu godā redz “Riga” Vai šim Rīgas klubam tas varētu izdoties trešo reizi pēc kārtas?

Šogad tradicionālajā biedrības “Latvijas Futbola Virslīga” organizētajā pirmssezonas prognožu konkursā piedalījās 27 mediju pārstāvji no dažādiem Latvijas reģioniem un medijiem. Pretēji pagājušajam gadam, šoreiz čempions tiek prognozēts vienprātīgāk, proti, no visiem tikai četri neparedz “Riga” triumfu, priekšroku dodot RFS (divi), “Ventspils” un “Valmiera”.

Stabila vieta kopā ar divkārtējo čempioni šī gada medaļnieču vidū tiek paredzēta arī RFS, taču straujākais kāpums tiek prognozēts “Liepājai” – vidēji ceturtā vieta, ļoti līdzīgai prognozei esot par “Valmier” sekmēm šosezon un turpat priekšā arī “Ventspils”. Interesanti, ka sekojošo vietu komandas “Spartaks” (6.), “Jelgava” (7.) un “Daugavpils” (8.) ir ar visstabilākajām prognozēm (vairumam domājot tieši tā), taču nevienprātība valda jautājumā par klubu, kam pēc sezonas vajadzētu atstāt virslīgas čempionātu.

Kā rāda prognožu apkopojums, neliela priekšroka cīņā par 9. vietu tiek dota debitantei “Tukums 2000/TSS”, taču viss liecina par to, ka līdzjutējus arī šogad sagaida grūti prognozējama sezona.

Aizvadītajā gadā labākā žurnālista-prognozētāja godā ierindojās Kristiāns Girvičs (Sports), kura veiksmīgo prognozi visbūtiskāk ietekmēja neparedzētais valmieriešu sniegums (Girvičs ceturto vietu ieguvušajai komandai prognozēja vien septīto). Starp citu, arī čempiona prognozē žurnālists kļūdījās, taču šosezon TOP3 sarindojis tāpat kā pērn tika sadalītas medaļas.

Jau vēstīts, ka saistībā ar Ministru kabineta noteiktajiem ierobežojumiem Covid-19 dēļ Latvijas Futbola federācijas (LFF) Orgkomiteja lēma par čempionāta sezonas sākuma atcelšanu, ko atbalstīja arī LFF valde. Par sezonas sākuma laiku tiks lemts pēc attiecīgo ierobežojumu beigām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par