Žurnālisti sadusmo Popoviču: Kāpēc jūs jautājat neatbildāmus jautājumus?

Kārtējo reizi neapmierinātību ar žurnālistu darbu paudis ASV basketbola izlases un Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Sanantonio “Spurs” galvenais treneris Gregs Popovičs.

Pēc ASV izlases treniņa kārtējā mediju sesijā žurnālisti uzdeva vairākus jautājumus Popovičam. Bija nepieciešamas tikai nepilnas četras minūtes, lai treneris kļūtu neapmierināts ar jautājumiem.

Popovičam tika vaicāts, vai viņš saskata kādu kopīgu iezīmi vairākiem gados jauniem spēlētājiem no 2017. gada drafta, kā piemēram, Donovanam Mičelam, Kailam Kuzmam un D’Āronam Foksam, kas viņiem ļāvis tik jauniem veiksmīgi spēlēt NBA.

“Kāpēc jūs uzdodat jautājumus, kuriem nav atbilžu?” īsi atbildēja Popovičs. “Kā lai es to zinu?”

Popovičam uzreiz sekoja jautājums par to, kuru jauno spēlētāju sniegums no ASV izlases sastāva viņam šobrīd patīk vislabāk. “Es jums nesniegšu atbildi uz šādu jautājumu,” atbildēja Popovičs. “Tā ir informācija, kuru kāds var nolasīt nepareizi un atspoguļot pretēji tam, kāda ir reālā situācija ASV izlasē.”

Pēc tam treneris pat neļāva pabeigt uzdot jautājumu līdz galam par to, cik liela nozīme gados jaunākiem spēlētājiem ir būt izlases kandidātu sarakstā. “Milzīga, milzīga, milzīga!” paceltā tonī atbildēja Popovičs. “Kādēļ jūs nejautājat, vai es esmu laimīgs? Šobrīd esmu neticami laimīgs!”

Jau ziņots, ka ASV basketbola izlasei šogad atteikuši virkne zvaigžņu un līdz ar to sastāvā iespēja tikusi dota vairākiem gados jauniem spēlētājiem.

Popovičam ASV izlasē asistē Goldensteitas “Warriors” un Atlantas “Hawks” treneri Stīvs Kers un Loids Pīrss, kā arī Villanovas Universitātes speciālists Džejs Raits.

ASV izlase ir pieckārtēja planētas čempione, Pasaules kausa izcīņā triumfējot arī iepriekšējos divos finālturnīros. Kopš 2006. gada amerikāņi zaudējuši tikai vienā no 89 spēlēm.

Pasaules kauss basketbolā norisināsies no 31. augusta līdz 15. septembrim Ķīnā. Latvijas izlase šim turnīram nekvalificējās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par