Žurnālists: 75% NHL spēlētāju nevēlas sezonas atsākšanos

Rūdolfs Balcers, sportazinas.com
Rūdolfs Balcers cīņā ar pretspēlētāju | Foto: NHL

Vairums Nacionālās hokeja līgas () spēlētāju jeb aptuveni 75% hokejistu labprāt nepiedalītos 2019./2020.gada sezonas turpmākajā daļā, ziņo medija “Sportsnet” žurnālists un kanādas hokeja apskatnieks Ēriks Engels.

“Pēdējo divu dienu laikā es runāju ar spēlētājiem no visas līgas. Viņiem ir bažas par sezonas atsākšanos,” atklāj žurnālists.

“Pārfrāzēšu dažu spēlētāju teikto, taču gribu uzsvērt, ka ikviens sportists, ar kuru runāju, vēlējās palikt anonīms,” raksta Engels. “Viens spēlētājs teica, ka lielākā daļa hokejistu nevēlas atgriezties spēlē šovasar. Tie ir apmēram 75% basketbolistu. Lai arī viņi ir norūpējušies par šī lēmuma finansiālajām sekām, viņi vairāk uztraucas par risku saslimt ar koronavīrusu vai gūt nopietnu ievainojumu vēl pirms 2020./2021. gada sezonas sākuma.”

Jau ziņots, ka NHL atgriešanās plāna otrajā fāzē, kas paredz došanos laukumos un 2019./2020.gada sezonas pabeigšanu, pārbaudēs konstatēti 15 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi.

Jau iepriekš klubu īpašnieki un spēlētāji vienojās arī par 24 komandu izslēgšanas spēļu formātu. Formāts paredz “play-off” kvalifikācijas kārtā aizvadīt sērijas līdz trim uzvarām, pēc tam pārejot uz tradicionālo sēriju formātu līdz četrām uzvarām.

Līga un spēlētāju arodbiedrība arī vienojās, ka izslēgšanas spēles nenotiks tradicionālajā spēļu režģī, kad katra komanda zina, ar kura pāra uzvarētāju aizvadīs nākamās kārtas mačus, bet komandas pēc katras kārtas tiks izsētas no jauna.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par