Žurnālists atklāj, kad varētu atsākties un noslēgties NBA sezona

ESPN Wide World of Sports Complex, sportazinas.com
ESPN Wide World of Sports Complex | Foto: "Disney Parks"

Gadījumā, ja Nacionālās basketbola asociācijas () sezona tiks atsākta, pirmais “play-off” mačs tiks aizvadīts 25. jūlijā, ziņo “ClutchPoints” žurnālists Salmans Ali ar atsauci uz savu kolēģi no podkāsta “The Ringer” Bilu Simonsu.

Jau ziņots, ka 11. martā NBA uz nenoteiktu termiņu apturēja sezonu, jo Jūtas “Jazz” basketbolistam Rūdijam Gobēram tika konstatēts koronavīruss Covid-19. Tomēr ažiotāžu izsauca viņa darbības dažas dienas pirms saslimšanas, jo Gobērs kādā no preses konferencēm demonstratīvi pieskārās daudziem tur esošajiem priekšmetiem, ņirgājoties par koronavīrusa nopietnību.

Šobrīd vairākas komandas jau atsākušas nodarbības savos treniņcentros. Pagaidām gan nav atļauti kontaktreniņi un komandas spiestas darboties nelielās grupās.

Paralēli notiek pārrunas par čempionāta iespējamo atsākšanu. Ar atsauci uz nenosauktās komandas ģenerālmenedžeri Simonss stāsta, ka šobrīd plāns paredz sākt “play-off” turnīru 25. jūlijā. Šajā gadījumā beigu punkts tiks likts 20. septembrī, NBA drafts varētu norisināties 24.-25. septembrī, savukārt brīvo aģentu tirgus varētu būt vaļā 4. oktobrī.

Tāpat žurnālists izsaka pieņēmumu, ka, ņemot vērā “play-off” turnīra startu 24. jūlijā, regulārais čempionāts, ja tas tiks aizvadīts līdz galam, varētu atsākties mēneša vidū.

Iepriekš tika vēstīts, ka NBA uzsākusi sarunas ar “Disney” par sezonas atsākšanu Orlando esošajā Disnejlendā jūlija beigās. Plānots, ka tur esošajā “Wide World of Sports” kompleksā notiks pilnīgi visas atlikušās sezonas spēles.

Tāpat ESPN noskaidrojis, ka NBA gatavo loģisku plānu, kurā viena no idejām ir pirms sezonas atsākšanas visiem spēlētājiem aizvadīt vienu vai divu nedēļu ilgus individuālus treniņus savu komandu treniņu hallēs, kā arī pēc tam divu vai trīs nedēļu kopējo komandas treniņnometni.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par