Žurnālists: Batlers vēlas pievienoties “Clippers” vienībai

Džimijs Batlers, Sportazinas.com
Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Minesotas “Timberwolves” zvaigzne Džimijs Batlers vēlas, lai vienība viņu aizmaina uz Losandželosas “Clippers” komandu, vēsta ESPN žurnālists  Edriens Vodžnarovskis.

Spriežot pēc žurnālista teiktā, Batleram patīk fakts, ka “Clippers” vienība var izbrīvēt līdzekļus, lai parakstītu spēlētājus ar diviem maksimālajiem līgumiem.

Jau vēstīts, ka Batlers trešdien notikušajās pārrunās ar komandas vadību paziņojis, ka viņš vēlas tikt aizmainīts, iesniedzot komandu sarakstu, ar kurām aizsargs labprāt vēlētos parakstīt jaunu ilgtermiņa vienošanos.

Starp tām ir divas latviešu pārstāvētās komandas – Kristapa Porziņģa Ņujorkas “Knicks” un Rodiona Kuruca Bruklinas “Nets”, bet trešā vienība ir Losandželosas “Clippers”.

Paredzams, ka 2019./2020. gada sezonā “Clippers” būs izmantojusi tikai 61,9 miljonus ASV dolāru no 109 miljoniem, kas ir algu griezti. Tikmēr “Nets” būs izmantojusi 43,7 miljonus ASV dolāru, bet “Knicks” 70,2 miljonus ASV dolāru. Šie skaitļi liecina, ka visām nosauktajām komandām būs iespēja piesaistīt komandai divus augstākā kalibra spēlētājus.

Nevarētu teikt, ka “Clippers” vienība būtu pārbūves procesā, taču skaidrs, ka viņi nākamajā vasarā plāno piesaistīt vairākus labus spēlētājus. Daudz baumots, ka Batlers vēlas spēlēt vienā komandā ar savu draugu Kairiju Īrvingu, kuram līgums ar “Celtics” vienību ir līdz 2020. gadam.

Tikmēr Batleram nākamsezon vēl ir spēkā 2015. gada jūlijā noslēgtais līgums uz pieciem gadiem (pēdējais spēlētāja opcija), kas 2018./2019. gada sezonā ļaus basketbolistam nopelnīt aptuveni 20 miljonus ASV dolārus (~17,2 miljoni eiro).

Jāatgādina, ka pagājušajā sezonā “Clippers” aizmainīja Bleiku Grifinu, bet šajā starpsezonā Deandrē Džordans pievienojās Dalasas “Maverics” komandai.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par