Žurnālists: Briedis tomēr aizvadīs cīņu pret Opetaiju

15/01/2024 19:16
Nokopēts
Mairis Briedis

Latviešu bokseris Mairis Briedis tomēr aizvadīs cīņu pret Džeiju Opetaiju, vēsta Ariels Helvani. Bokseru duelis notiks 17. februārī Saūda Arābijā.

Šī cīņa būs daļa no boksa vakara, kura galvenais notikums būs Taisona Fjūrija un Oleksandra Usika duelis.

Decembrī Briedis rakstīja, ka Opetaija nav piekritis Starptautiskās boksa federācijas (IBF) prasībām, ka viņam sava nākamā cīņa kā pret obligāto pretendentu uz pirmā smagā svara kategorijas čempiona jostu jāaizvada pret latvieti, kā arī atteicies no titula.

Pats austrālietis sarunā ar “ProBox TV” atklāja, ka no cīņas atteicās nevis viņš, bet gan Briedis. “Viņš noleca,” teica Opetaija. “Otro reizi teica, ka viņš nav labā fiziskā formā, lai cīnītos. Un kas man tagad jādara? Sēdēt un neko nedarīt? Nav tā, ka es gribētu atteikties no jostas. Esmu motivēts, cītīgi trenējos, pārējais ir ārējais troksnis. Žēl, ka viņi [IBF] to ar mani izdarīja, bet kā ir, tā ir,” uzsvēra austrālietis.

Iepriekš Briedis atklāja, ka viņa nākamais pretinieks būs meksikānis Žilberto Ramiress, bet cīņa varētu notikt februārī. Briedis gan neatklāj, kur paredzēts aizvadīt šo cīņu un pagaidām tās liktenis nav skaidrs.

 

 

Līdz ar to Brieža nākamais pretinieks būs meksikānis Žilberto Ramiress, bet cīņa varētu notikt februārī. Briedis gan neatklāj, kur paredzēts aizvadīt šo cīņu.

Opetaija par atteikšanos no cīņas pret Briedi: Viņš teica, ka nav gatavs, un kas tad man bija jādara?

 

TOP notikumi
1
X
2
2.15
3.2
3.5
4.6
3.75
1.7
2.35
3.5
2.9
2.85
-
1.4
2.18
4.14
3.13
3.28
4.34
2.06
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām