Žurnālists: “Canucks” izskatīs visus variantus, bet ir pārliecība, ka Šilovs var regulāri spēlēt NHL

23/05/2024 12:36
Nokopēts
Artūrs Šilovs

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” žurnālists Tomass Drenss paudis viedokli par Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Vankūveras “Canucks” vārtsarga Artūra Šilova perspektīvām nākamajā sezonā.

Jau vēstīts, ka Šilovs, kurš pamatturnīra laikā laukumā gāja vien četros mačos, aizvadītajā “play-off” turnīrā kļuva par “Canucks” pamatvārtsargu un vārtus sargāja desmit mačos pēc kārtas. Latvietis šajās spēlēs atvairīja 89,8% metienu un vidēji ielaida 2,91 ripu, vienā no spēlēm savus vārtus nosargājot neskartus.

23 gadus vecajam vārtsargam pēc šīs sezonas noslēgsies līgums ar “Canucks” un viņš kļūs par ierobežoti brīvo aģentu – tas nozīmē, ka arī citi NHL klubi var piedāvāt kontraktu vārtsargam, taču Vankūvera, atkārtojot nosacījumus, varēs pagarināt kontraktu ar ripu ķērāju.

“Līdz brīdim, kad Šilovs stājās vārtos “play-off” turnīrā, “Canucks” bija ieinteresēti otrā numura Keisija Desmita noturēšana, bet tagad mēs dzirdam, ka šis kuģis ir prom, ņemot vērā to, kā situācija attīstījās izslēgšanas turnīrā,” raksta žurnālists.

“Tāpat mēs dzirdam, ka Šilovs – fārmkluba starta vārtsargs un “Canucks” varonis izslēgšanas mačos, visticamāk, jau nākamsezon kļūs pat pastāvīgu NHL komandas spēlētāju. “Canucks”, protams, izskatīs visus variantus, bet ir liela pārliecība, ka Šilovs ir gatavs regulāri spēlēt NHL, ko viņš arī pierādīja Stenlija kausā,” uzsver Drenss.

Apskatnieks: Šilovs pārliecinoši pierādīja, ka nākamsezon viņš kļūs par “Canucks” otro numuru

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.02
4.11
1.55
6.77
4.41
1.47
5.52
3.51
1.71
2.69
-
1.42
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām