Žurnālists: Daugaviņam ir pieredze, bet tajā pašā laikā viņš nav noguris no hokeja

Kaspars Daugaviņš
Kaspars Daugaviņš | Foto: Maskavas apgabala "Vityaz"

Krievijas medija “Championat” apskatnieks Ļevs Lukins komentējis Kontinentālās hokeja līgas () kluba Maskavas apgabala “Vityaz” uzbrucēja Kaspara Daugaviņa sniegumu.

Jau ziņots, ka vasarā 32 gadus vecais latvietis pēc divām sezonām Maskavas “Spartak” rindās kļuva par “Vityaz” hokejistu. Pašlaik Daugaviņš ir KHL rezultatīvākais hokejists ar 15 (6+9) punktiem 12 mačos un lietderības koeficientu +4.

“Iespējams, [Oļegam] Znarokam trūkst tāda spēlētāja kā Daugaviņš. Viņam ir pieredze, bet tajā pašā laikā viņš vēl nav noguris no hokeja un ir ar labam spēlētāja iemaņām. Pēc pagājušās sezonas latvietim vienkārši nepiedāvāja jaunu līgumu, kas nozīmēja, ka “Spartak” stūrmanim Kaspars vairs nebija vajadzīgs. Daugaviņš bija apvainots, bet diez vai viņš tagad par to atceras, jo latvietis lieliski jūtas “Vityaz” rindās,” viedokli pauž Lukins.

“Kaspars neatpaliek no saviem jaunākiem maiņas partneriem nedz ātrumā, nedz domāšanā. Viņi lieliski saspēlējušies, bet pēc performances pret Rīgas “Dinamo” (četri punkti spēlē) Daugaviņš kļuvis par labāko bombardieri visā KHL. Vai varējāt ko tādu iedomāties? Skaidrs, ka viens no iemesliem ir [Tēmu] Hartikainena un [Markusa] Granlunda “saslimšana”, tomēr viņam ir 15 punkti 12 spēlēs, pie šādas rezultativitātes Kaspara izpildījumā mēs neesam pieraduši. Interesanti, vai Znaroks pārmet sev, ka pēc sezonas norakstīja uzbrucēju, kurš nekad nav pievīlis viņu nedz Latvijas izlasē, nedz “Spartak” rindās?” jautājumu uzdod apskatnieks.

Pašlaik “Vityaz” ieņem astoto vietu Rietumos ar 12 punktiem 12 spēlēs, savukārt “Spartak” vienība 12 mačos iekrājusi deviņus punktus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par