Žurnālists: “Dinamo” galvenais uzdevums ir skriet uz Krieviju un lūgties, lai iedod naudu

05/03/2021 11:58

Krievijas medija “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko kārtējo reizi atgādinājis, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” nākotne būs atkarīga no tā, vai Krievijas kompānijas būs gatavas finansēt šo projektu.

Jau ziņots, ka rīdzinieki ar deviņām uzvarām 60 mačos finišēja pēdējā vietā visā līgā. Uzreiz pēc pamatturnīra beigām norisinājās padomes sēde, kurā tika pieņemts lēmums neturpināt sadarbību ar galveno treneri Pēteri Skudru. Savukārt vēl pirms padomes sēdes tās priekšsēdētājs Juris Savickis sarunā ar ziņu aģentūru LETA pauda pārliecību, ka „Dinamo” turpinās eksistenci arī nākamajā sezonā.

“Centīsimies pēc iespējas ātrāk atrast finansējumu, lai nokomplektētu komandu un varētu sākt aizvadīt treniņus. Vēlamies to izdarīt savlaicīgi, lai mums būtu saliedēta komanda. Tāpat centīsimies sarunāt pārbaudes spēles, lai līdz galam noslīpētu komandu,” organizācijas nākotnes plānus atklāja Savickis.

Mani tas pārsteidz – sanāk tāda padome, nolemj tālāk turpināt bez Skudras. Pašlaik jūsu galvenais uzdevums ir skriet uz Krieviju un lūgties, lai jums iedod naudu. Lai komandai ir budžets, un naudas vajag daudz, vismaz 310 miljonus rubļu (ap 3,5 miljoniem eiro) – algu grīda, ofiss un citas lietas. Protams, man ir daudz jautājumu Skudram, bet tajā pašā laika gribu pajautāt padomei – ko jūs izdarījāt, lai tā nebūtu?”

Šo situāciju savā karikatūrā apspēlējis arī Gatis Šļūka, attēlojot Savicki ar cepuri pie Maskavas Kremļa sienām.

Komentāri - 1

  • Sergejs
    06/03/2021 16:21

    Visu cieņu kungi, bet kāpēc tad vietējie oligarhi nevar samesties naudā un nebūs vajadzība lūgties. 3.5 miljoni nav tik traki liela nauda. Kaut kā neloģiski sanāk, turēt klubu par krievu naudu, vnē?!

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 20:37

“Lightning” uzbrukumu centīsies apturēt Merzļikins

Gaidāmajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos spēlē pret Tampabejas “Lightning stāsies latvietis Elvis Merzļikins. Mačs sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. #CBJ Zac Dalpe has…