Žurnālists: Izskatās, cilvēki nav sajūsmā par Porziņģi Bostonā

17/09/2023 18:31
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Bostonas žurnālists Džeks Simons paudis neizpratni par cilvēku reakciju uz Kristapa Porziņģa pievienošanos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandai Bostonas “Celtics”.

Jau vēstīts, ka starpsezonā latvietis akceptēja spēlētāja opciju ar Vašingtonas “Wizards” par 36 miljoniem dolāru un uzreiz tika aizmainīts uz “Celtics”, parakstot divu gadu kontraktu par 60 miljoniem dolāru. Tādējādi abu pušu sadarbība varētu ilgt līdz 2026. gadam.

“Izskatās, neviens nav sajūsmā par Porziņģi, visi runā par viņa savainojumiem un Markuasa Smārta aiziešanu. Un tas, protams, ir taisnība, tomēr “Celtics” komandā ir spēlētājs, kurš pagājušajā sezonā iemeta vidēji 23 punktus, un visiem vienalga. Cilvēki vienkārši nesaprot, cik labs viņš bija pagājušajā sezonā.

Breds Stīvenss [“Celtics” basketbola operāciju prezidents] ieguva Porziņģi un divas pirmās kārtas izvēles apmaiņā pret Smārtu. Jā, ir bijuši savainojumi un veselības problēmas. Bet, kad Porziņģis ir laukumā kopā ar Džeilenu Braunu un Džeisonu Teitumu, tas varētu būt labākais trio NBA, ja visi ir veseli. “Celtics” komandai ir trīs vīri, katrs no kuriem var iemest pa 20 punktiem spēlē. Un Porziņģis ir labs arī aizsardzībā,” uzsver Simonss.

Žurnālists: Bostonā Porziņģim ir lieliska iespēja apklusināt skeptiķus uz visiem laikiem

Komentāri

  • Anonymous
    19/09/2023 15:37

    eksfanc = Latvijā arī nē…

Komentāri ir slēgti

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām