Žurnālists: Ja “Dinamo” iekļūs “play-off”, Skudram būs jāpasniedz sezonas labākā trenera balva

Pēteris Skudra, sportazinas.com
Pēteris Skudra | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Krievijas medija “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko uzskata, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubam Rīgas “Dinamo” būs grūti iekļūt izslēgšanas spēlēs ar komandas pašreizējo sastāvu.

Jau ziņots, ka pašlaik Pētera Skudras un viņa asistentu rīcībā ir 30 hokejisti, no kuriem 16 ir noslēguši pilnvērtīgus viena gada līgumus. Tie ir Lauris Dārziņš, Emīls Ģēģeris, Gints Meija, Miķelis Rēdlihs, Kristaps Zīle, Miks Indrašis, Mārtiņš Dzierkals, Roberts Mamčics, Daniels Bērziņš, Morgans Eliss, Iļja Proskurjakovs, Staņislavs Gaļimovs, Zeks Mičels, Konstantīns Komareks, Deniss Paršins un Pāvels Černovs.

“Es teikšu tā: ja Rīga neieņems pēdējo vietu konferencē, tas būs labs rezultāts. Ja komanda pacīnīsies vai pat ieņems devīto pozīciju – to praktiski varam nosaukt par brīnumu. Ja “Dinamo” iekļūs izslēgšanas turnīrā, tad ir KHL labākais treneris. Šajā gadījumā uzreiz varam ņemt Adamsa trofeju (Džeka Adamsa balva, kas tiek pasniegta labākajam trenerim), atdot to Skudram un apsveikt viņu,” savu prognozi izsaka apskatnieks.

“Pat nav svarīgi, kā komanda nospēlēs pirmajā kārtā. Būsim atklāti – kāds Komareks, kāds Morgans Eliss? Černovs pagājušajā sezonā nesaņēma piedāvājumu no Podoļskas “Vityaz”. Par Paršinu man arī ir lielas šaubas. Tomēr viņam ir meistarības bagāža. Atcerēsimies, ka Skudra praktiski nekad neaiztiek pirmo maiņu. Ja Paršins tajā spēlēs, tad savas 15-16 ripas viņš iemetīs,” pārliecināts Ševčenko.

“Vai arī Komareks (pats apskatnieks viņu kļūdaini sauc par Komisareku, sportazinas.com). Atceros, ka pirms dažiem gadiem viņu gribēja uzaicināt kāds no Austrumu konferences klubiem. Tomēr beigās tas nenotika, laikam austrieša līmenis viņus neapmierināja. Tagad hokejists ir Rīgā un piepildījis savu sapni par spēlēšanu KHL,” saka žurnālists.

Aizvadītajā sezonā “Dinamo” ar 41 punktu 62 mačos finišēja priekšpēdējā, 11. vietā Rietumu konferencē un sesto sezonu pēc kārtas palika ārpus izslēgšanas spēļu zonas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par