Žurnālists: Jaudīgs “play-off” ar labu veselību varētu Porziņģim mainīt karjeras virzienu

01/04/2024 18:26
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Ziemeļamerikas medija ESPN žurnālists Braiens Vindhorsts starp 20 Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājiem, kuri, viņaprāt, gaidāmajā “play-off” izcīņā var kļūt var vislielākajiem ieguvējiem vai zaudētājiem, iekļāvis latvieti Kristapu Porziņģi.

Žurnālists arī aplūkoja tādus basketbolistus kā Porziņģa komandas biedru Bostonas “Celtics” vienībā Džeisonu Teitumu, Denveras “Nuggets” superzvaigzni Nikolu Jokiču un pagājušās sezonas MVP Žoelu Embīdu. Vindhorsts norādīja, ka Teitumam un Embīdam izslēgšanas spēles būs svarīgas, lai uzlabotu savu reputāciju pēc iepriekšējo gadu neveiksmēm, kamēr Jokičs sevi varētu pierādīt kā viens no visu laiku izcilākajiem spēlētājiem.

Savukārt, raksturojot Porziņģi, žurnālists atzina, ka izslēgšanas spēles varētu mainīt latvieša turpmāko karjeras scenāriju. “Porziņģis ir aizvadījis lielisku sezonu – viņš bijis ļoti efektīvs uzbrukumā, kā arī viņa sniegums aizsardzībā bijis labākais karjerā. Viņš jau ir parakstījis 60 miljonu dolāru līguma pagarinājumu ar Bostonu, taču viņa karjerā arī bijušas vilšanās un neizmantotas iespējas, kas negatīvi ietekmējušas viņa reputāciju un ir samazinājušas viņa vērtību. Jaudīgs “play-off” ar labu veselību varētu Porziņģim mainīt karjeras virzienu,” uzskata Vindhorsts.

Šosezon Porziņģis laukumā devies 52 no 74 “Celtics” spēlēm. Liepājnieks izcēlies ar vidēji 20,2 punktiem, 6,9 atlēkušajām bumbām un 1,9 bloķētiem metieniem. Bostonas komanda ar bilanci 58-16 ir NBA līdervienība.

Apskatnieks: Ja Porziņģis šādi spēlēs arī “play-off”, Bostonai līdz titula izcīnīšanai ilgi nebūs jāgaida

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām