Žurnālists: “Sabres” pārmaksā Girgensonam

Zemgus Girgensons, Sportazinas.com
Foto: NHL

Prestižā Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieks Dons Lušišins uzskata, ka daži Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo “Sabres” spēlētāji ir nepelnīti labi atalgoti. Šo hokejistu sarakstā iekļauts arī latvietis .

Žurnālists izcēla trīs hokejistus, kuru līgumi atbilst viņu spējām un vērtībai. Tie ir Džeks Aikels, Kolins Millers un Džefs Skiners. “Nākamajā grupā ir vairāki spēlētāji, kuriem “Sabres” pārmaksā, taču viņi šeit ilgi nepaliks,” raksta apskatnieks. “Zemgus Girgensons, Johans Larsons, Džimijs Vesijs, Vladimirs Sobotka, Zaks Bogosjans un Marko Skandela. Viņus visus ir iespējams aizvietot, un visticamāk viņi nepārstāvēs Bufalo pēc nākamās sezonas,” turpina Lušišins.

Apskatnieks netic, ka ar šiem hokejistiem ir iespējams kaut ko sasniegt. “Man ir pārliecība, ka viņi nav savu līgumu vērti. Nākamajā sezonā “Sabres” būs mazāk uzvaru, bet tas izmaksās 18,1 miljonu dolāru (16,13 miljonus eiro), kas ir šo spēlētāju līgumu summa.”

Jau ziņots, ka jūlija sākumā latviešu uzbrucējs noslēdza viena gada līgumu ar “Sabres”, kurā pavadīs savu septīto sezonu. Uzbrucēja alga būs 1,6 miljoni dolāru (1,43 miljoni eiro) pirms nodokļu nomaksas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par