Žurnālists: Šilovs nav perfekts, bet viņš pierādīja, ka var spēlēt NHL kluba starta sastāvā

10/07/2024 10:12
Nokopēts
Artūrs Šilovs

Medija “Vancouver Sun” žurnālists Patriks Džonstons paudis viedokli par latviešu vārtsarga Artūra Šilova situāciju Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Vankūveras “Canucks”.

Jūlija pirmajā dienā kļuva zināms, ka klubs Latvijas ripu ķērājam izteica kvalifikācijas piedāvājumu. Kopš tā laika nekādi komentāri no abām pusēm nav sekojuši un pagaidām nav skaidrs, kādā stadijā atrodas abu pušu pārrunas. Uz neskaidrību par Šilova statusu norāda arī Džonstons.

“Nav kāda acīmredzama iemesla, kāpēc Šilovs joprojām nav parakstījis līgumu. Viņa aģents Pols Teofanuss uz jautājumiem nav atbildējis, bet Šilova statuss netika īpaši komentēts, izņemot ģenerālmenedžera Patrika Alvina dažus izteikumus jūnija beigās.”

“Canucks” ĢM norāda, ka Šilovam nākamsezon nav garantēta vieta komandā

Iepriekš “Canucks” parakstīja līgumu ar čehu vārtsargu Jirži Pateru, kurš vairākas sezonas pavadīja Vegasas “Golden Knights” sistēmā, bet tā arī īsti netika līdz NHL, divu sezonu laikā šajā līmenī aizvadot vien astoņus mačus. “Tas fakts, ka Pateri ir vienīgais vārtsargs, kurš tika parakstīts brīvā aģenta statusā, daudz ko liecina par Šilova statusu hierarhijā – viņš nav perfekts, bet “play-off” izdarīja pietiekami daudz, lai parādītu, ka viņš var spēlēt NHL kluba starta sastāvā, kamēr Pateram ir divvirzienu līgums. Un viņš neparādīja neko, lai būtu labāks kandidāts uz otrā numura statusu nekā Šilovs,” raksta žurnālists.

Viņš arī norāda, ka Šilova līguma vērtība varētu būt ap vienu miljonu dolāru, jo “Canucks” vienībai tieši šī summa palikusi neizmantota algu griestu ietvaros.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.49
4.57
6.23
1.52
4.5
5.75
1.45
4.66
6.73
1.35
5.42
7.75
2.95
3.1
2.5
2.3
3.7
2.8
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām