Žurnālists: Stenlija kauss nav tualete vai suņu bļoda

Sentluisas
Foto: NHL

ASV medija “The Hockey News” žurnālists Kens Kembels uzskata, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem trūkst cieņas pret Stenlija kausu.

Savā rakstā Kembels pauž viedokli, ka ir skaistākā trofeja pasaules sportā, un to ir visgrūtāk izcīnīt, taču viņu pārsteidz spēlētāju attieksme. Kā zināms, pēc triumfa Stenlija kausa finālā katrs spēlētājs saņem to savā īpašumā uz vienu dienu. Aizvadītajā sezonā trofeju pirmo reizi komandas vēsturē izcīnīja Sentluisas “Blues”.

Žurnālists pauda izbrīnu par uzvarētāju uzbrucēja Robija Fabri rīcību, kurš izmantoja kausu kā bļodu, lai pabarotu savu suni ar pastu un frikadelēm. “Nopietni? Tu smagi cīnījies, lai uzvarētu un tiktu pie šī kausa, kas ir tava mērķa kulminācija, bet tad tu vienkārši baro no tā savu suni? Vai ieliec iekšā savu bērnu bez autiņbiksītēm? Iemet to baseinā?”

Raksta beigās Kembels atgādināja, ka Stenlija kauss nav tualete vai suņu bļoda. “Tas, ka spēlētāji izcīnīja šo trofeju, nedod viņiem tiesības darīt ar to visu, ko viņi vēlas. Stenlija kauss ir dārgums, un ir pienācis laiks prasīt no spēlētājiem, lai viņi uzvedas atbilstoši.”

Apskatnieks turpināja tēmu savā “Twitter” kontā: “Esmu pārliecināts, nākamais hokejists, pie kura nonāks kauss, būs vienkārši sajūsmināts par to, ka viņa komandas biedra suns ēda no kausa. Esmu tiešām pārsteigts, ka līga atļauj spēlētājiem uzvesties, it kā tā būtu suņu bļoda.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par