Tambijeva un “Saryarka” ceļi šķīrušies

Leonīds Tambijevs, sportazinas.com
Leonīds Tambijevs | Foto: Sanktpēterburgas "SKA-Neva"

Latviešu speciālista Leonīda Tambijeva un Augstākās hokeja līgas () komandas Karagandas “Saryarka” ceļi ir šķīrušies, pavēstījis klubs.

Sākotnēji šādu informāciju izziņoja Krievijas medija “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko, bet vēlāk to apstiprināja arī komanda.

Jau ziņots, ka “Saryarka” vienība VHL izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā atzina Sanktpēterburgas “SKA-Neva” pārākumu ar 2-4, bet šobrīd abas puses esot vienojušās par sadarbības pārtraukšanu.

Ševčenko iepriekš rakstīja, ka Tambijevs ir viens no kandidātiem uz Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu, kas pēc sezonas atlaida visu treneru korpusu ar Ģirtu Ankipānu priekšgalā.

49 gadus vecais Tambijevs kopš 2010. gada trenējis VHL un Jaunatnes hokeja līgas (MHL) klubus, kā arī bijis Latvijas U18 un U20 izlašu galvenais treneris.

Savukārt hokejista karjeras laikā Tambijevs ilgus gadus pārstāvēja Latvijas izlasi, kā arī spēlēja ne tikai Latvijas, bet arī Krievijas, Dānijas, Somijas, Vācijas, Šveices, Itālijas un Austrijas klubos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par