Žurnālists: Tambijevs pēc vienas no spēlēm vēlējās kauties ar pretinieku hokejistu

Leonīds Tambijevs
Leonīds Tambijevs | Foto: Novokuzņeckas "Metallurg"

Krievijas medija “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko savā strīmā atklājis, ka Augstākās hokeja līgas (VHL) kluba Novokuzņeckas “Metallurg” galvenais treneris vēlējās noskaidrot attiecības ar pretinieku komandas hokejistu.

20. oktobrī norisinājās spēle starp “Metallurg” un Tjumeņas “Rubin”, kurā Tambijeva trenētā komanda savā laukumā zaudēja ar 2:3. “Viss sākās ar to, ka “Rubin” hokejists Jegors Popovs pēc komandas otrā vārtu guvuma brauca garām “Metallurg” soliņam un izkliedza rupjības Tambijeva virzienā.”

Konflikts turpinājās arī pēc spēles, kad Tambijevs jau ārpus ledus laukuma metās pie Popova. “Kautiņš nenotika, jo iejaucās “Metallurg” hokejisti. Pats Popovs teica, ka pret Novokuzņeckas hokejistiem viņam pretenziju nav, tikai pret treneri. Tambijevs un Popovs viens otram teica briesmīgus vārdus,” stāsta žurnālists.

Šādas nepatiks iemesls nav skaidrs, jo Popovs nekad nav spēlējis Tambijeva trenētajās komandās.

Tāpat Ševčenko atcerējās vēl vienu gadījumu, kad Tambijevs strādāja “Saryarka” vienībā. Proti, arī tad kāds no pretinieku hokejistiem spēles laikā veltīja rupjus vārdus Latvijas trenera virzienā. Nākamajā savstarpējā spēlē pret šo spēlētāju tika pielietots rupjš spēka paņēmiens, pēc kura viņš guva savainojumu. “Es ieteiktu Popovam nespēlēt pret Novokuzņecku,” secina apskatnieks.

“Nav noslēpums, ka Novokuzņeckā nav tā labākā gaisotne. Es saprotu Tambijevu, viņš vēlas uzvarēt. Man patīk vērot šī speciālista darbu, un es saprotu, kādēļ viņš ir tik stingrs un pat rupjš. Pat varētu samierināties ar to, ka brīžiem Tambijevs atļaujas pārāk daudz – tā tomēr ir VHL. Vienkārši mēģinot iztēloties viņu darbā ar kādu Kontinentālās hokeja līgas () klubu… Es tiešām gribētu, lai Tambijevs izmēģina spēkus , bet baidos, ka tas viss beigtos ļoti bēdīgi,” teica Ševčenko.

Latvijas speciālists pirms sezonas kļuva par Vladivostokas “Admiral” stūrmani. Dažas dienas vēlāk klubs paziņoja par to, ka 2020./2021. gada sezonā tas nepiedalīsies KHL, līdz ar ko Tambijevs bija spiests meklēt citu darba vietu.

Ar 11 punktiem astoņās spēlēs “Metallurg” ieņem 19. pozīciju VHL. Šosezon līga atteikusies no konferenču principa un izslēgšanas turnīram kvalificēsies 16 labākās vienības.

Tambijevs ir divkārtējais VHL čempions, kurš savulaik līdz trofejai aizvedis Karagandas “Saryarka” un Sanktpēterburgas “Dynamo”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par