Žurnālists: Ungārija cenšas atkārtoti iesniegt pieteikumu PČ rīkošanai kopā ar Slovēniju

25/05/2022 20:51
IIHF

Ungārija pēdējā brīdī cenšas atkārtoti iesniegt pieteikumu 2023. gada Pasaules hokeja čempionāta rīkošanai, ziņo TSN žurnālists Gords Millers.

Jau ziņots, ka pēc Krievijas uzbrukuma Ukrainai šai valstij atņēma tiesības rīkot nākamā gada Pasaules čempionātu, kuram bija jānotiek Sanktpēterburgā. Pēc tam Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) saņēma divus pieteikumus – vienu no Latvijas un Somijas, otru no Slovēnijas un Ungārijas. Taču dažas dienas pirms IIHF kongresa, kas notiks 27. maijā, Ungārija noņēma savu kandidatūru un 2023. gada PČ rīkošanai palika tikai viens pieteikums – Rīga/Tampere.

Neoficiāli tika pausts, ka Ungārijas noņemšana saistīta ar valdības atteikumu sniegt garantijas turnīram, kurā nepiedalīsies Krievijas izlase, jo šī valsts visaktīvāk Eiropas savienībā pretojas sankciju ieviešanai pret Krieviju. Tomēr, kā raksta Millers, pēdējā brīdī valdība pārdomājusi un Ungārija cenšas paspēt sakārtot visus dokumentus, lai atkārtoti iesniegtu pieteikumu.

Ņemot vērā šādu attieksmi, diez vai IIHF gribēs uzticēt gada nozīmīgākā turnīra rīkošanu valstij, kuras uzvedība ir tik haotiska, un uz šī fona Rīgas un Tamperes pieteikums izskatās vēl drošāks nekā bija pirms tam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Kalniņš
06/07/2022 11:14

“Amur” paziņo par līgumu ar vārtsargu Kalniņu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Habarovskas “Amur” paziņojis par līguma noslēgšanu ar latviešu vārtsargu Jāni Kalniņu, paziņojusi vienība savā vietnes “Instagram” profilā, kā arī vārtsargs atrodams komandas pieteikumā organizācijas mājaslapā….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām