Žurnālists: Uztrauc tas, ka Porziņģis pat starpsezonā neiztika bez savainojuma

01/10/2023 09:11
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Žurnālists Šons Pauels Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mājaslapā publicētajā materiālā paudis uztraukumu par Kristapa Porziņģa veselības stāvokli.

Jau vēstīts, ka starpsezonā liepājnieks akceptēja spēlētāja opciju ar Vašingtonas “Wizards” par 36 miljoniem dolāru un uzreiz tika aizmainīts uz Bostonas “Celtics”, ar kuru parakstīja līguma pagarinājumu uz diviem gadiem par 60 miljoniem dolāru. Porziņģim Latvijas izlases sastāvā bija jāpiedalās Pasaules kausā, taču savainojuma dēļ tika pieņemts lēmums latvieti pietaupīt.

Viens no Porziņģa darījumā iesaistītiem spēlētājiem bija Markuss Smārts, kura aizmainīšana no Bostonas daudziem kļuva par pārsteigumu. Pauels pauž viedokli, ka galvenā lieta, kura atšķir Smārtu no Porziņģa ir amerikāņa veselība, kas var izrādīties par svarīgu faktoru.

“Smārts bija vispieredzējušākais “Celtics” spēlētājs un viņam bija milzīga popularitāte Bostonā. Tā nebija “ābolu apmaiņa pret āboliem” [domāts, ka tie ir dažāda tipa spēlētāji]. Porziņģis komandai atnes izmērus un garumu un, kad komandai ir iespēja apmainīt mazu pret lielu, parasti ir grūti noturēties.

Būdams vesels, kāds viņš bija pagājušajā sezonā Vašingtonā, Porziņģis allaž bija labs spēlētājs. Taču viņam ir liela pieredze “ielas apģērba valkāšanā,” un šajā ziņā tas ir risks, jo Smārts vienmēr bija gatavs spēlēt. Savukārt Porziņģis pēc pievienošanās “Celtics” nevarēja pat pavadīt vasaru, negūstot savainojumu,” uzsver žurnālists.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.48
4.56
1.55
1.66
4.66
4.97
4.5
3.9
1.72
3.64
3.85
2.06
1.26
6.5
9.75
1.26
5.75
11.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām