Žurnālists: Vienu sezonu Tambijeva vadībā “Dinamo” spēlētāji varētu paciest

Leonīds Tambijevs, sportazinas.com
Leonīds Tambijevs | Foto: Sanktpēterburgas "SKA-Neva"

Ja Leondīds Tambijevs kļūs par Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” galveno treneri, vienības hokejistiem būtu jāpierod pie stingrākām prasībām, uzskata “Sport-Express” žurnālists Mihails Zislis.

Rīgas klubs pagaidām ir bez galvenā trenera un ar pieciem hokejistiem. “Dinamo” redzeslokā bez Tambijeva esot Pēteris Skudra, Vladimirs Jurzinovs, Hanss Valsons, kā arī citi speciālisti no Somijas, Zviedrijas, Ziemeļamerikas, Krievijas un Slovākijas.

Zislis atgādina par speciālista stingrām prasībām un raksturu. “Ja Tambijevs tiešām būs treneris Rīgā, man būs interesanti uz to paskatīties. Mēs visi zinām, kā viņš dzenāja spēlētājus Augstākajā hokeja līgā (AHL). Domāju, ka vienu sezonu viņa vadībā “Dinamo” hokejisti varēs paciest, tālāk būs redzams.”

Latvijas hokeja speciālists Tambijevs vēl nesen tika iecelts par Vladivostokas “Admiral” komandas galveno treneri, taču no amata ātri vien atkāpās, jo “Admiral” paziņoja par aiziešanu no KHL. Tambijevs savu lēmumu pamatoja ar to, ka viņš karjeru vēlas turpināt KHL.

Tambijevs arī pirms kļūšanas par “Admiral” treneri bija arī Rīgas “Dinamo” redzeslokā, taču pēdējos gados panākumus guvušais pašmāju speciālists izvēlējās strādāt Vladivostokā. Līgums ar 49 gadus veco treneri tika noslēgts uz vienu sezonu.

Tambijevs iepriekš bija kluba Karagandas “Saryarka” stūrmanis, bet vēl pirms tam vadīja Sanktpēterburgas “Dynamo” komandu. Tambijevs turnīrā triumfēja divreiz – gan ar “Dynamo”, gan “Saryarka”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par