Zutis KOK cīņu vakarā pieveic 35 kilogramus smagāku pretinieku (VIDEO)

01/04/2023 23:23
Nokopēts
Kristaps Zutis un Dvaits Harkinsons

Latvijas bokseris Kristaps Zutis (7-3-2 boksā, 2-1 MMA) organizācijas “King of Kings” jeb KOK Mega sērijas posmā Rīgā ar dalītu tiesnešu lēmumu pieveica Nīderlandes cīkstoni Dvaitu Harkinsonu (31-4-2 MMA).

Lai gan sākotnēji tika paredzēts, ka tiks aizvadīta cīņa pēc MMA noteikumiem svara kategorijā zem 100 kilogramiem, plāni tika mainīti, jo Harkinsons svēra 137 kilogramus. Abas puses tādējādi vienojās aizvadīt cīņu pēc boksa noteikumiem, bet pēc KOK nosacījumiem cīņas ilgumā – trīs raundi pa trīs minūtēm.

Pati cīņa izvērtās līdzvērtīga, abiem bokseriem veicot vairākus agresīvus uzbrukumus. Zutis cīņas laikā apliecināja savu šovmeņa statusu, vairākkārt izklaidējot zālē sanākušos atbalstītājus. Līdzvērtīgo cīņu apliecināja arī pirmais tiesnesis – viņš uzskatīja, ka cīņa noslēgusies neizšķirti. Savādāk gan domāja otrais un trešais arbitrs, dodot priekšroku Zutim, kas viņam ļāva svinēt arī panākumu visā duelī.

Tā Zutim bija pirmā uzvara boksā kopš 2019. gada, bet trešā pēc kārtas kopumā – novembrī viņš izcīnīja divus panākumus MMA.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām