Zutis piedzīvo zaudējumu cīņā pēc kikboksa noteikumiem

15/10/2023 08:45
Nokopēts
Kristaps Zutis

Dažādu cīņas sporta veidu pārstāvis Kristaps Zutis vakar Tallinā notiekošajā “King Of Kings” 115 Mega sērijas turnīrā, piedzīvoja zaudējumu polim Janam Pelakam, aizvadot cīņu pēc kikboksa noteikumiem.

“Paldies Jums visiem par daudzajām vēstulēm,” pēc cīņas savā vietnes “Instagram” kontā pateicās Zutis. “Ar kāju viss ir kārtībā, par to varat neuztraukties. Kāja vispār nebija problēma… Pirms cīņas bišķin saslimu un tas arī “izrāva ārā kā gaismas slēdzi”, vienkārši beidzās fizuha jau pirmajā raundā, tāpēc arī tāds rezultāts.”

“Pieļāvām kaut kādas kļūdas svara mešanā, saaukstējos, saslimu, laikapstākļi. Visādas šādas atmaskas man ir tūkstošiem,” norādīja Zutis. “Tāda ir dzīve. Ceru, ka tikšu ātri atpakaļ uz kājām un 11. novembrī mēs ar jums tiksimies atkal. Apsveicu visus savus heiterus. Protams, ka jums šodien ir lieli svētki.”

Iepriekš Zutis KOK organizācijā debijas cīņā pirmajā raundā ar tehnisko nokautu pārspēja Nikolasu Gobušu, bet pirms pāris mēnešiem ar dalītu tiesnešu lēmumu pieveica par 35 kilogramus smagāko Dvaitu Harkinsonu no Nīderlandes.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām