Zutis tomēr maina domas un plāno atgriezties ringā

Kristaps Zutis
Kristaps Zutis | Foto: Ieva Leiniša/LETA

Neskatoties uz iepriekš veikto paziņojumu par karjeras beigām, latviešu bokseris (7-1) tomēr nolēmis atgriezties ringā.

“Tā bija mana pēdējā cīņa ringā,” iepriekš sociālajos tīklos rakstīja Zutis. “Esmu pieņēmis lēmumu neboksēt vairs. Uz cīņu izgāju ar traumām, biju sparingojies tikai 12 raundus, lai jūs saprastu uz pirmo cīņu savācu 100 raundus. Tas viss ko tagad lasu un kas līst pāri galvai nav tā darba, kas tiek ieguldīts vērts, bija forši un nu ir laiks mest mieru. Paldies treneriem, paldies biedriem, paldies atbalstītājiem.”

Sportists pēc aizvadītās cīņas esot paņēmis pauzi, sakārtojis domas un nolēmis, ka vēl viens duelis, par godu savam mirušajam vectēvam, tiks aizvadīts.

“Es varu pateikt, ka noteikti būšu atpakaļ vēl vismaz uz vienu cīņu,” raidījumā “Spēkapodcast ar Jāni Eisaku” izteicās Zutis. “Par to informācija sekos, bet ieplānota ir nākamā gada nogale. Es to apsolīju savam vectēvam, tādēļ solījums jāpilda. Man arī LNK piedāvāja boksēties nākamajā cīņu šovā pret ļoti spēcīgu ukraini, bet honorārs bija par mazu priekš tāda čuvaka, tādēļ laikam nebūs. Bet vēl vienu reizi noboksēšos un, visticamāk, tas nebūs Rīgā.”

Zutis atklāja, ka boksa cīņa notiks Līvānos nākamā gada deembrī.

“Joprojām uzskatu, ka pareizāk būtu beigt boksēties un neko vairs nedarīt, jo tas nav tā vērts, bet ir lietas, ko esmu apsolījis tuviniekiem, un tas jāpilda. Emociju karstumā par to neaizdomājos,” atzina Zutis.

Nesenajā cīņā viņš mērojās spēkiem ar Ņikitu Smirnovu. Šajā duelī gan maz bija vērojams bokss, jo abi cīkstoņi gan viens otru apvainoja, gan arī bija redzami netīri paņēmieni, piemēram, spērieni ar kāju. Duelis drīzāk izskatījās pēc ielas kautiņa, nevis boksa mača. Šajā cīņā abi saņēma diskvalifikāciju.

“Palasīju cienījamu cilvēku komentārus, nevis dīvānā pirdējus, Anglijas zemeņu lasītājus vai caurkritušus sportistus, kuri savas karjeras laikā nav spējuši nopelnīt pusi no tā, cik es par savu iepriekšējo cīņu,” skarbi izteicās Zutis. “Šo cilvēku un tuvinieku motivēts, sapratu, ka vajadzētu vēl vienu cīņu aizvadīt.”

Vislielāko ažiotāžu sacēla latvieša uzvara pērnā gada septembrī pret slaveno veterānu Deniju Viljamsu, kuru viņš izslēdza dažu sekunžu laikā.

Zutis karjeras laikā izcīnīja septiņas uzvaras, piedzīvoja vienu zaudējumu, kā arī divas reizes cīnījās neizšķirti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par