Zutis: Turpināt karjeru man var likt tikai – Ragainais, Riekstiņš vai liels honorārs

30/04/2023 07:31
Nokopēts
Kristaps Zutis

Vakar Latvijas bokseris Kristaps ZutisFIGHT NIGHT Liepaja 2023” pasākumā piedzīvoja zaudējumu Guntim Riteniekam. Zināms, ka šī Zutim bija priekšpēdējā cīņa profesionālajā boksā.

“Šoreiz nesagāja, paldies Liepājai par uzņemšanu un skaļo atbalstu, man patika. Apsveicu Gunti Ritenieku un daudz laimes viņam dzimšanas dienā,” vietnē “Facebook” raksta Zutis. “Manuprāt, mēs parādījām foršu, bezkompromisu boksu. Paldies organizatoriem. Es izkaifojos ringā, man nav traumu un jau pirmdien lidoju uz treniņnometni nākamajai cīņai. Tā man būs pēdējā profesionālajā boksā. Turpināt man var likt tikai četri vārdi – Ragainais [Mairis Briedis], [Daniels] Riekstiņš vai liels honorārs.”

Jāpiemin, ka Zutis jau 2020. gada novembrī jau paziņoja par karjeras beigšanu, bet pēc nedaudz vairāk kā pavadītām divām nedēļām “pensijā” viņš paziņoja par atgriešanos sportā.

Pavisam nesen Zutis publicējis arī cīņas plakātu pret šveicieti Arnoldu Gjergjaju. Šī arī ir plānota, kā viņa noslēdzošā cīņā profesionālajā karjerā. Tā paredzēta 24. maijā Bāzelē, Šveicē.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām