Zvaigzne atgriežas? Vols treniņspēlēs “apstrādā” Ērvingu un citus “Nets” spēlētājus (VIDEO)

Džons Vols
Džons Vols | Foto: Rob Carr/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Vašingtonas “Wizards” saspēles vadītājs aizvadījis treniņspēles Kalifornijā kopā ar Bruklinas “Nets” spēlētājiem.

Sociālajos tīklos parādījies video, kur redzams Vola sniegums pret tādiem “Nets” spēlētājiem kā Kairiju Ērvingu, Karisu Levertu, Spenseru Dinvidiju, Deandrē Džordanu un Torīnu Prinsu.

Nav skaidrs, kas spēlē ar Volu, neskaitot “Nets” spēlētājus. Žurnālists Billijs Reinhards raksta, ka tā ir “Vola un co” komanda, bet konkrēti vārdi nav minēti.

Skaidrs, ka labāko epizožu klipā ir atspoguļoti tikai Vola precīzākie metieni un efektīvākās māņkustības, taču tik un tā ir redzams, ka basketbolists, visticamāk, ir atpakaļ savā labākajā formā.

Vols izlaida visu iepriekšējo sezonu, jo viņš ārstēja Ahilleja cīpslas plīsumu. Šo traumu viņš guva pavisam nelāgā veidā, nokrītot mājās pa trepēm. Basketbolists oficiālā NBA spēlē laukumā nav gājis kopš 2018. gada decembra, jo iepriekš cīnījās ar vēl vienu savainojumu.

Viņš ir vislabāk apmaksātais spēlētājs “Wizards” komandā un viens no pelnošākajiem spēlētājiem visā NBA. Vols ir viens no retajiem spēlētājiem, kuram ir aktīvs “super-max” līgums – tādu komandas var piešķirt spēlētājiem, kuri visu karjeru spēlējuši vienā klubā vai vienībā nonākuši maiņas ceļā, kamēr aktīvs bijis debitanta līgums.

Vola četru sezonu kontrakta vērtība ir 171,1 miljons dolāru. Ik sezonu līdz 2023. gadam viņš saņem 38,2, 41,3, 44,3 un 47,4 miljonus dolāru.

2010. gada NBA drafta pirmais numurs karjeras laikā “Wizards” sastāvā vidēji izcēlies ar 19 punktiem, 4,3 atlēkušajām bumbām un 9,2 rezultatīvām piespēlēm 573 regulārā čempionāta dueļos.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par