Zvaigžņotais Mančesteras “United” nespēj uzveikt Rostovas komandu

09/03/2017 23:24

Titulētais Anglijas futbola klubs Mančestras “United” ceturtdien UEFA Eiropas līgas astotdaļfināla pirmajā mačā izbraukumā nospēlēja 1:1 (1:0) ar Krievijas komandu “Rostov”.

Šis mačs Rostovā norisinājās uz zemas kvalitātes laukuma, turklāt ļoti neapmierināts ar to, ka jāspēlē šādos apstākļos, pirms cīņas bija Mančestras komandas galvenais treneris Žuzē Mourinju.

Mančestras “United” šajā mačā pret nomināli vājāku pretinieku neklājās pārāk viegli, taču tieši viesi no Anglijas atklāja šīs spēles rezultātu, kad desmit minūtes līdz pirmā puslaika beigām teicamu Zlatana Ibrahimoviča piespēli vārtu priekšā izmantoja armēnis Henriks Mhitarjans.

Uzvaru titulētais klubs gan nenoturēja, jo 53.minūtē pēc viesu nesaprašanās aizsardzībā neizšķirtu panāca Aleksandrs Buharovs.

Līdz ar to “Rostov” klubs divu spēļu summā saglabājis izredzes sasniegt UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfinālu. Atbildes mačs nākamnedēļ norisināsies Mančestrā.

Citos UEFA Eiropas līgas astotdaļfināla mačos ceturtdien Dānijas komanda “Kobenhavn” savā laukumā ar 2:1 (1:1) pārspēja slaveno Nīderlandes vienību Amsterdamas “Ajax”, bet Beļģijas klubs Briseles “Anderlecht” viesos ar 1:0 (1:0) pārspēja Nikosijas APOEL no Kipras.

UEFA Eiropas līgas fināls norisināsies 24.maijā Zviedrijas pilsētā Solnā.

Pērn turnīrā trešo reizi pēc kārtas uzvarēja Spānijas klubs “Sevilla”, kas šosezon iekļuva UEFA Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs, tāpēc titulu aizstāvēt nevar.